Historia ceny i opinie o Ekspres De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 999.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1437.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 748.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Ekspres De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 999 (wykryta w dniu: 2023-12-09). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 1437. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B

Ekspres De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B to w pełni automatyczny ekspres ciśnieniowy o mocy 1450W, który wytwarza ciśnienie o mocy 15 barów, umożliwiające przygotowanie aromatycznego, energetyzującego espresso w prawdziwie włoskim stylu. Posiada funkcje automatycznego czyszczenia, odkamieniania oraz spieniania mleka, dzięki czemu możesz cieszyć się swoim ulubionym cappuccino z perfekcyjną, gęstą mleczną pianką. Ekspres umożliwia regulację moc kawy oraz posiada stalowy młynek z 13-poziomową regulacją stopnia zmielenia, co pozwala na dostosowanie smaku do indywidualnych preferencji. Dodatkowo, możesz zapisać swoje ulubione ustawienia intensywności aromatu, wielkości i temperatury kawy w pamięci urządzenia, aby zawsze cieszyć się idealnie przygotowaną kawą za jednym naciśnięciem. Ekspres De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B wyróżnia się na tle konkurencji możliwością jednoczesnego przygotowywania dwóch kaw, zintegrowaną dyszą do spieniania mleka oraz menu napojów, które pozwala na szybkie i łatwe przygotowanie wybranego napoju.

Gdzie kupić Ekspres De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B

Według naszych danych Ekspres De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B za kwotę 1437 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 143.70 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B, to w serwisie Ceneo znajdziesz 748 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres De'Longhi ECAM 350.55.B.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B?

Najtaniej Ekspres De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B można było kupić za 999 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-09.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B aktualnie?

Aktualna cena Ekspres De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B wynosi 1437 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B?

Według serwisu Ceneo, Ekspres De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B posiada 748 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Konsola do gier Microsoft Xbox Series X.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.