Historia ceny i opinie o Ekspres Krups Arabica EA8170

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres Krups Arabica EA8170 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1268.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1379.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 23.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Ekspres Krups Arabica EA8170

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres Krups Arabica EA8170. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres Krups Arabica EA8170, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1268 (wykryta w dniu: 2023-12-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 1379. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres Krups Arabica EA8170

Ekspres Krups Arabica EA8170 to w pełni automatyczny ekspres ciśnieniowy o mocy 1450W, wyposażony w technologię Quattro Force, która gwarantuje doskonałe rezultaty w przygotowaniu espresso i kaw mlecznych. Urządzenie zostało docenione przez użytkowników, otrzymując nagrodę LAUR KONSUMENTA w 2017 roku. Posiada intuicyjny ekran LCD, który umożliwia regulację temperatury i grubości mielonych ziaren, a także zapisywanie ulubionych ustawień. Dzięki funkcji spieniania mleka, możemy cieszyć się profesjonalnie przygotowaną kawą w zaciszu własnego domu. Ekspres wyróżnia się na tle konkurencji niezawodnością, zaawansowaną technologią oraz łatwością obsługi.

Gdzie kupić Ekspres Krups Arabica EA8170

Według naszych danych Ekspres Krups Arabica EA8170 można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres Krups Arabica EA8170 za kwotę 1379 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 137.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres Krups Arabica EA8170 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres Krups Arabica EA8170, to w serwisie Ceneo znajdziesz 23 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres Krups Arabica EA8170 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres De'Longhi Stilosa EC 235.BK.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres Krups Arabica EA8170?

Najtaniej Ekspres Krups Arabica EA8170 można było kupić za 1268 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-06.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres Krups Arabica EA8170 aktualnie?

Aktualna cena Ekspres Krups Arabica EA8170 wynosi 1379 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres Krups Arabica EA8170?

Według serwisu Ceneo, Ekspres Krups Arabica EA8170 posiada 23 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres De'Longhi EC 820.B czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.