Historia ceny i opinie o Dyson Cyclone V10 Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Dyson Cyclone V10 Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1948.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2055.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 14 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 134.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Dyson Cyclone V10 Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Dyson Cyclone V10 Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Dyson Cyclone V10 Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1948 (wykryta w dniu: 2023-09-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-12) wynosi 2055. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Dyson Cyclone V10 Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy

Dyson Cyclone V10 Absolute to innowacyjny odkurzacz bezprzewodowy pionowy, wyposażony w silnik cyfrowy V10, który zapewnia największą moc ssania wśród odkurzaczy bezprzewodowych i pozwala na pracę do 60 minut bez utraty mocy. Posiada system filtracji HEPA, który zatrzymuje 99,97% kurzu o wielkości zaledwie 0,3 mikrona i wypuszcza czystsze powietrze niż to, którym oddychamy. Dzięki zwiększonej mocy ssania, higienicznemu opróżnianiu pojemnika na zanieczyszczenia oraz 14 cyklonom, odkurzacz skutecznie wciąga różnego rodzaju zanieczyszczenia, w tym pyłki i bakterie. Jest wygodny w przechowywaniu dzięki stacji dokującej, a także posiada funkcje regulacji mocy, wskaźnik naładowania akumulatora oraz parkowanie pionowe. Można go łatwo przekształcić w odkurzacz ręczny, co zwiększa jego funkcjonalność. Dodatkowo dysponuje wielofunkcyjną końcówką oraz mini elektroszczotką do usuwania kurzu i sierści z dywanów i tapicerek.

Gdzie kupić Dyson Cyclone V10 Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy

Według naszych danych Dyson Cyclone V10 Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy można znaleźć w minimum 14 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Dyson Cyclone V10 Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy za kwotę 2055 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 205.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Dyson Cyclone V10 Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Dyson Cyclone V10 Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy, to w serwisie Ceneo znajdziesz 134 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Dyson Cyclone V10 Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Dyson Cyclone V10 Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy?

Najtaniej Dyson Cyclone V10 Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy można było kupić za 1948 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-09-01.

🏷️ Jaka jest cena Dyson Cyclone V10 Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy aktualnie?

Aktualna cena Dyson Cyclone V10 Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy wynosi 2055 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-12.

🗣️️ Jakie są opinie o Dyson Cyclone V10 Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy?

Według serwisu Ceneo, Dyson Cyclone V10 Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy posiada 134 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.