Historia ceny i opinie o Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 443.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 859.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 25 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 137.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3.02.2024.

Cena Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 443 (wykryta w dniu: 2023-10-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-03) wynosi 859. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy

Odkurzacz bezprzewodowy Dreame V11 to wielofunkcyjny sprzęt o potężnym silniku (125 000 obrotów na minutę) i innowacyjnym systemie chłodzenia, który pozwala na pracę przez 90 minut na jednym ładowaniu. Posiada filtr HEPA do usuwania zanieczyszczeń, akcesoria do trudno dostępnych miejsc i siedmiostopniową redukcję hałasu. Wygodny w użytkowaniu dzięki dotykowemu panelowi sterowania i lekkiej konstrukcji (1,6 kg). Idealny do różnych powierzchni, gwarantujący dokładne odkurzanie i cichą pracę.

Gdzie kupić Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy

Według naszych danych Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy można znaleźć w minimum 25 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy za kwotę 859 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 85.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy, to w serwisie Ceneo znajdziesz 137 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Xiaomi Handheld Vacuum Cleaner G11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy?

Najtaniej Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy można było kupić za 443 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-11.

🏷️ Jaka jest cena Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy aktualnie?

Aktualna cena Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy wynosi 859 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-03.

🗣️️ Jakie są opinie o Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy?

Według serwisu Ceneo, Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy posiada 137 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Dyson Cyclone V10 Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.