Historia ceny Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy był w przeszłości droższy lub tańszy, to sprawdź poniższy wykres. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1049 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1089 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 29 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 124opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8/8/2022.
Przejdź do sklepu

Cena Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1049 zł (wykryta w dniu: 2022-07-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2022-08-08) wynosi 1089 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy

Według naszych danych Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy można znaleźć w minimum 29 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Opinie Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy, to w serwisie Ceneo znajdziesz 124 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5.

Sprawdź również historia ceny PHILIPS 8000 AQUA PLUS XC8349/01 odkurzacz bezprzewodowy pionowy.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie

📉 Jaka była najniższa cena Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy?

Najtaniej Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy można było kupić za 1049 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-07-11.

🏷️ Jaka jest cena Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy aktualnie?

Aktualna cena Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy wynosi 1089 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2022-08-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy?

Według serwisu Ceneo, Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy posiada 124 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.