Historia ceny i opinie o Xiaomi Handheld Vacuum Cleaner G11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Xiaomi Handheld Vacuum Cleaner G11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 999.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1299.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 127.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Xiaomi Handheld Vacuum Cleaner G11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Xiaomi Handheld Vacuum Cleaner G11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Xiaomi Handheld Vacuum Cleaner G11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 999 (wykryta w dniu: 2023-04-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 1299. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Xiaomi Handheld Vacuum Cleaner G11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy

Odkurzacz Xiaomi Handheld Vacuum Cleaner G11 to bezprzewodowy, pionowy model z filtrem antyalergicznym o pojemności 0,3 l, który pracuje do 60 min na jednym ładowaniu. Cechuje go głośność od 76 do 80 dB, a dodatkowo posiada funkcje wskaźnika naładowania akumulatora, funkcję booster i tryb ECO. Urządzenie wyróżnia się mocą ssania do 185AW, główną szczotką do wielu powierzchni z technologią zapobiegającą wplątywaniu się włosów oraz inteligentną regulacją siły ssania. Polimerowa bateria litowo-jonowa jest wydajna i długotrwała. Odkurzacz ma interaktywny wyświetlacz LCD, który ułatwia obsługę i oferuje wysoką wydajność sprzątania dzięki nowoczesnym technologiom. Xiaomi G11 jest wyposażony w silnik bezszczotkowy DC o większej prędkości i dłuższej żywotności, co pozwala na skuteczniejsze czyszczenie każdego podłoża w domu. Technologia odkurzania bez wplątanych włosów eliminuje problem zatkanej szczotki, a szczotka rolkowa z trzema ostrzami ssącymi automatycznie odcina włosy nawinięte na szczotkę.

Gdzie kupić Xiaomi Handheld Vacuum Cleaner G11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy

Według naszych danych Xiaomi Handheld Vacuum Cleaner G11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Xiaomi Handheld Vacuum Cleaner G11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy za kwotę 1299 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 129.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Xiaomi Handheld Vacuum Cleaner G11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Xiaomi Handheld Vacuum Cleaner G11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy, to w serwisie Ceneo znajdziesz 127 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Xiaomi Handheld Vacuum Cleaner G11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Kamera Sportowa GoPro Hero 10 Black (CHDHX-101-RW).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Xiaomi Handheld Vacuum Cleaner G11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy?

Najtaniej Xiaomi Handheld Vacuum Cleaner G11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy można było kupić za 999 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-21.

🏷️ Jaka jest cena Xiaomi Handheld Vacuum Cleaner G11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy aktualnie?

Aktualna cena Xiaomi Handheld Vacuum Cleaner G11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy wynosi 1299 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Xiaomi Handheld Vacuum Cleaner G11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy?

Według serwisu Ceneo, Xiaomi Handheld Vacuum Cleaner G11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy posiada 127 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Dreame V11 odkurzacz bezprzewodowy pionowy.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.