Historia ceny i opinie o Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2999.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 3199.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 105.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2999 (wykryta w dniu: 2022-07-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 3199. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy

Dyson V15 Detect Absolute to inteligentny odkurzacz bezprzewodowy z filtrem antyalergicznym, który łączy w sobie mocne czyszczenie z technologią bezprzewodową. Pozwala na sprzątanie podłóg, trudno dostępnych miejsc i materacy z maksymalnym czasem pracy do 60 min. Posiada laser do wykrywania niewidocznych cząsteczek kurzu, czujnik piezoelektryczny do automatycznego regulowania mocy ssania oraz silnik Dyson Hyperdymium, który obraca się z prędkością 125 000 obrotów na minutę. Technologia Root Cyclone generuje siłę ponad 100 000G, wyrzucając kurz do pojemnika bez zatykania filtra. Wielostopniowa filtracja wyłapuje 99,99% mikroskopijnych cząsteczek i alergenów. Odkurzacz posiada regulację mocy, wskaźnik naładowania akumulatora oraz antystatyczne włókna węglowe do sprzątania twardych podłóg, a pojemność pojemnika wynosi 0,76 l. Głośność pracy odkurzacza to od 71 do 75 dB, a roczne zużycie energii nie dotyczy.

Gdzie kupić Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy

Według naszych danych Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy za kwotę 3199 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 319.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy, to w serwisie Ceneo znajdziesz 105 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Dyson Cyclone V10 Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy?

Najtaniej Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy można było kupić za 2999 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-07-01.

🏷️ Jaka jest cena Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy aktualnie?

Aktualna cena Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy wynosi 3199 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy?

Według serwisu Ceneo, Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy posiada 105 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny PHILIPS 8000 AQUA PLUS XC8349/01 odkurzacz bezprzewodowy pionowy.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.