Historia ceny i opinie o Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2999 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 3150 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 54opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/23/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2999 zł (wykryta w dniu: 2022-07-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2022-08-01 21:07:12 UTC) wynosi 3150 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy

Według naszych danych Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy, to w serwisie Ceneo znajdziesz 54 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Karta Graficzna Sapphire Radeon RX6700XT PULSE 12GB GDDR6.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy?

Najtaniej Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy można było kupić za 2999 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-07-01.

🏷️ Jaka jest cena Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy aktualnie?

Aktualna cena Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy wynosi 3150 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2022-08-01 21:07:12 UTC.

🗣️️ Jakie są opinie o Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy?

Według serwisu Ceneo, Dyson V15 Detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy pionowy posiada 54 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.