Historia ceny i opinie o Dron DJI Ryze Tello

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Dron DJI Ryze Tello był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 300.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 399.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 11 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 37.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Dron DJI Ryze Tello

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Dron DJI Ryze Tello. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Dron DJI Ryze Tello, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 300 (wykryta w dniu: 2023-11-28). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 399. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Dron DJI Ryze Tello

Dron DJI Ryze Tello to idealna propozycja dla osób rozpoczynających swoją przygodę z latającymi pojazdami. Jest to lekki i kompaktowy dron ważący mniej niż 250 g, który umożliwia sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu. Dzięki zasięgowi lotu do 100m i pojemności baterii 1100 mAh, zapewnia długi i stabilny lot. Dodatkowo, dron jest wyposażony w oświetlenie LED oraz kompatybilny z kartami microSD. Tello App to łatwa w obsłudze aplikacja, dzięki której można sterować dronem i wykonywać akrobacje jednym dotknięciem ekranu. Dron posiada dwie wbudowane anteny, zapewniające stabilne połączenie i transmisję obrazu w jakości HD 720p. Wbudowany procesor Intel i kamera o rozdzielczości 5 Mpix pozwalają na nagrywanie płynnych filmów i wykonywanie wyjątkowych zdjęć. Dron oferuje też elektroniczną stabilizację obrazu i kilka wbudowanych ustawień do wykonywania ujęć, co pozwala na tworzenie wyjątkowych zdjęć i filmów.

Gdzie kupić Dron DJI Ryze Tello

Według naszych danych Dron DJI Ryze Tello można znaleźć w minimum 11 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Dron DJI Ryze Tello za kwotę 399 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 39.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Dron DJI Ryze Tello Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Dron DJI Ryze Tello, to w serwisie Ceneo znajdziesz 37 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Dron DJI Ryze Tello w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Dron DJI Air 2S.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Dron DJI Ryze Tello?

Najtaniej Dron DJI Ryze Tello można było kupić za 300 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-28.

🏷️ Jaka jest cena Dron DJI Ryze Tello aktualnie?

Aktualna cena Dron DJI Ryze Tello wynosi 399 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Dron DJI Ryze Tello?

Według serwisu Ceneo, Dron DJI Ryze Tello posiada 37 opinii, a średnia ocen wynosi 4.4/5.

Zobacz także historia ceny Dron DJI Mini 3 PRO (RC-N1).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.