Historia ceny Dron DJI Air 2S

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Dron DJI Air 2S był w przeszłości droższy lub tańszy, to sprawdź poniższy wykres. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 125 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 4681.83 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 34 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 7opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 1/28/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Dron DJI Air 2S

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Dron DJI Air 2S. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Dron DJI Air 2S, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 125 zł (wykryta w dniu: 2022-07-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-01-28) wynosi 4681.83 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Dron DJI Air 2S

Według naszych danych Dron DJI Air 2S można znaleźć w minimum 34 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Opinie Dron DJI Air 2S

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Dron DJI Air 2S, to w serwisie Ceneo znajdziesz 7 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5.

Sprawdź również historia ceny Kamera Xiaomi Mi 360 Home Security 2K PRO.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie

📉 Jaka była najniższa cena Dron DJI Air 2S?

Najtaniej Dron DJI Air 2S można było kupić za 125 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-07-06.

🏷️ Jaka jest cena Dron DJI Air 2S aktualnie?

Aktualna cena Dron DJI Air 2S wynosi 4681.83 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Dron DJI Air 2S?

Według serwisu Ceneo, Dron DJI Air 2S posiada 7 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.