Historia ceny DJI Mavic Air 2S Fly More Combo

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt DJI Mavic Air 2S Fly More Combo był w przeszłości droższy lub tańszy, to sprawdź poniższy wykres. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 5159 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 5895 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 36 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 39opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 1/30/2023.
Przejdź do sklepu

Cena DJI Mavic Air 2S Fly More Combo

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu DJI Mavic Air 2S Fly More Combo. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena DJI Mavic Air 2S Fly More Combo, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 5159 zł (wykryta w dniu: 2022-12-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-01-30) wynosi 5895 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić DJI Mavic Air 2S Fly More Combo

Według naszych danych DJI Mavic Air 2S Fly More Combo można znaleźć w minimum 36 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Opinie DJI Mavic Air 2S Fly More Combo

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o DJI Mavic Air 2S Fly More Combo, to w serwisie Ceneo znajdziesz 39 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5.

Sprawdź również historia ceny Procesor Intel Core i5-11400F (BX8070811400F).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie

📉 Jaka była najniższa cena DJI Mavic Air 2S Fly More Combo?

Najtaniej DJI Mavic Air 2S Fly More Combo można było kupić za 5159 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-16.

🏷️ Jaka jest cena DJI Mavic Air 2S Fly More Combo aktualnie?

Aktualna cena DJI Mavic Air 2S Fly More Combo wynosi 5895 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-01-30.

🗣️️ Jakie są opinie o DJI Mavic Air 2S Fly More Combo?

Według serwisu Ceneo, DJI Mavic Air 2S Fly More Combo posiada 39 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.