Historia ceny i opinie o Dron DJI Mini 3 PRO (RC-N1)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Dron DJI Mini 3 PRO (RC-N1) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2989.38.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 3606.26.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 36 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 48.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Dron DJI Mini 3 PRO (RC-N1)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Dron DJI Mini 3 PRO (RC-N1). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Dron DJI Mini 3 PRO (RC-N1), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2989.38 (wykryta w dniu: 2023-12-15). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 3606.26. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Dron DJI Mini 3 PRO (RC-N1)

Dron DJI Mini 3 Pro to lekki i składany dron, który waży mniej niż 249 g, dzięki czemu nie wymaga rejestracji w większości krajów. Jego zasięg lotu sięga do 8000m, a sterowanie odbywa się za pomocą kontrolera z podglądem na smartfonie lub tablecie. Dron wyposażony jest w 1/1,3-calową matrycę, która pozwala na nagrywanie filmów w jakości 4K i robienie zdjęć o rozdzielczości 48 MP. Dodatkowo, Mini 3 Pro oferuje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak 3-kierunkowe wykrywanie przeszkód oraz akrobacje 360 stopni. Dron jest kompatybilny z kartami microSD i dysponuje funkcją Return to Home. Jego aerodynamiczny kształt i większe śmigła zapewniają lepsze osiągi, a ulepszony gimbal obraca się w zakresie 90 stopni, co umożliwia nagrywanie w pionie. Idealny dla podróżników i twórców w ruchu, Mini 3 Pro to doskonały wybór dla początkujących pilotów.

Gdzie kupić Dron DJI Mini 3 PRO (RC-N1)

Według naszych danych Dron DJI Mini 3 PRO (RC-N1) można znaleźć w minimum 36 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Dron DJI Mini 3 PRO (RC-N1) za kwotę 3606.26 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 360.63 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Dron DJI Mini 3 PRO (RC-N1) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Dron DJI Mini 3 PRO (RC-N1), to w serwisie Ceneo znajdziesz 48 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Dron DJI Mini 3 PRO (RC-N1) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Dron DJI Ryze Tello.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Dron DJI Mini 3 PRO (RC-N1)?

Najtaniej Dron DJI Mini 3 PRO (RC-N1) można było kupić za 2989.38 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-15.

🏷️ Jaka jest cena Dron DJI Mini 3 PRO (RC-N1) aktualnie?

Aktualna cena Dron DJI Mini 3 PRO (RC-N1) wynosi 3606.26 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Dron DJI Mini 3 PRO (RC-N1)?

Według serwisu Ceneo, Dron DJI Mini 3 PRO (RC-N1) posiada 48 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Dron DJI Mini 3 PRO.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.