Historia ceny i opinie o Dron DJI Mini 3 PRO (DJI-RC)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Dron DJI Mini 3 PRO (DJI-RC) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 29.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 3790.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 19 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 65.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3.02.2024.

Cena Dron DJI Mini 3 PRO (DJI-RC)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Dron DJI Mini 3 PRO (DJI-RC). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Dron DJI Mini 3 PRO (DJI-RC), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 29.99 (wykryta w dniu: 2022-07-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-03) wynosi 3790. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Dron DJI Mini 3 PRO (DJI-RC)

Dron DJI Mini 3 Pro DJI-RC to potężne urządzenie w małym rozmiarze ważące mniej niż 249 g, co sprawia, że nie wymaga rejestracji w większości krajów. Wyposażony w 1/1,3-calową matrycę pozwala na nagrywanie filmów w jakości 4K i robienie zdjęć 48 MP. Dron ma składane ramiona, co ułatwia transport i przechowywanie, a jego zasięg lotu sięga 8000m. Bateria o pojemności 2453 mAh zapewnia długotrwałe użytkowanie, a kompatybilność z kartami microSD umożliwia zapisywanie dużej ilości materiału. Sterowany przez kontroler z wyświetlaczem, oferuje dodatkowe funkcje takie jak Return to Home, Akrobacja 360 i zaawansowane wykrywanie przeszkód, co czyni go najbezpieczniejszym dronem w serii. Idealny dla początkujących pilotów, a jego nowa, ulepszona konstrukcja z większymi śmigłami i aerodynamicznym kształtem zapewnia jeszcze więcej radości z podniebnych podróży.

Gdzie kupić Dron DJI Mini 3 PRO (DJI-RC)

Według naszych danych Dron DJI Mini 3 PRO (DJI-RC) można znaleźć w minimum 19 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Dron DJI Mini 3 PRO (DJI-RC) za kwotę 3790 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 379.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Dron DJI Mini 3 PRO (DJI-RC) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Dron DJI Mini 3 PRO (DJI-RC), to w serwisie Ceneo znajdziesz 65 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Dron DJI Mini 3 PRO (DJI-RC) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Dron DJI Mini 3 PRO.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Dron DJI Mini 3 PRO (DJI-RC)?

Najtaniej Dron DJI Mini 3 PRO (DJI-RC) można było kupić za 29.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-07-26.

🏷️ Jaka jest cena Dron DJI Mini 3 PRO (DJI-RC) aktualnie?

Aktualna cena Dron DJI Mini 3 PRO (DJI-RC) wynosi 3790 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-03.

🗣️️ Jakie są opinie o Dron DJI Mini 3 PRO (DJI-RC)?

Według serwisu Ceneo, Dron DJI Mini 3 PRO (DJI-RC) posiada 65 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Dron DJI Mini 2 Fly More Combo (Mavic Mini 2).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.