Historia ceny i opinie o Dron DJI Mini 2 Fly More Combo (Mavic Mini 2)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Dron DJI Mini 2 Fly More Combo (Mavic Mini 2) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1999.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2680.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 27 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 200.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3.02.2024.

Cena Dron DJI Mini 2 Fly More Combo (Mavic Mini 2)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Dron DJI Mini 2 Fly More Combo (Mavic Mini 2). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Dron DJI Mini 2 Fly More Combo (Mavic Mini 2), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1999 (wykryta w dniu: 2024-01-05). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-03) wynosi 2680. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Dron DJI Mini 2 Fly More Combo (Mavic Mini 2)

Dron DJI Mini 2 Fly More Combo (Mavic Mini 2) to niezwykle lekki i kompaktowy sprzęt, który oferuje doskonałej jakości wideo 4K/30 FPS oraz zasięg transmisji do 6 km. Ważący niespełna 250 g dron, posiada składaną konstrukcję, co ułatwia jego transport i umożliwia spojrzenie na świat z nowej perspektywy. Z pojemną baterią 2250 mAh, DJI Mini 2 zapewnia maksymalny czas lotu do 31 minut, co daje dużą swobodę w tworzeniu ujęć. Kompatybilny z kartami microSDHC, microSDXC, microSD, sterowany przez kontroler z podglądem na smartfonie lub tablecie, dron oferuje szereg dodatkowych funkcji, takich jak Return to Home, Akrobacja 360, Autokalibracja, Automatyczny reset, Ready to Fly, Regulacja prędkości i Transmisja video. Odporny na wiatr o sile 5 stopni w skali Beauforta, DJI Mini 2 jest także wyposażony w system stabilizacji i składane ramiona, co czyni go idealnym towarzyszem podróży zarówno w mieście, jak i podczas górskiej wyprawy czy rodzinnej uroczystości.

Gdzie kupić Dron DJI Mini 2 Fly More Combo (Mavic Mini 2)

Według naszych danych Dron DJI Mini 2 Fly More Combo (Mavic Mini 2) można znaleźć w minimum 27 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Dron DJI Mini 2 Fly More Combo (Mavic Mini 2) za kwotę 2680 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 268.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Dron DJI Mini 2 Fly More Combo (Mavic Mini 2) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Dron DJI Mini 2 Fly More Combo (Mavic Mini 2), to w serwisie Ceneo znajdziesz 200 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Dron DJI Mini 2 Fly More Combo (Mavic Mini 2) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Dron DJI Mini 3 PRO (DJI-RC).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Dron DJI Mini 2 Fly More Combo (Mavic Mini 2)?

Najtaniej Dron DJI Mini 2 Fly More Combo (Mavic Mini 2) można było kupić za 1999 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-05.

🏷️ Jaka jest cena Dron DJI Mini 2 Fly More Combo (Mavic Mini 2) aktualnie?

Aktualna cena Dron DJI Mini 2 Fly More Combo (Mavic Mini 2) wynosi 2680 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-03.

🗣️️ Jakie są opinie o Dron DJI Mini 2 Fly More Combo (Mavic Mini 2)?

Według serwisu Ceneo, Dron DJI Mini 2 Fly More Combo (Mavic Mini 2) posiada 200 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Telewizor Samsung QE55Q80B QLED 55 cali 4K.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.