Historia ceny i opinie o APPLE iPhone 6 Plus 16GB Srebrny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt APPLE iPhone 6 Plus 16GB Srebrny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 104.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena APPLE iPhone 6 Plus 16GB Srebrny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu APPLE iPhone 6 Plus 16GB Srebrny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena APPLE iPhone 6 Plus 16GB Srebrny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-01-05). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

APPLE iPhone 6 Plus 16GB Srebrny

iPhone 6 Plus 16GB Srebrny to smartfon Apple z imponującym 5,5-calowym ekranem IPS TFT, który oferuje żywe kolory i wysoki kontrast. Aparat 8 Mpix i pamięć 1 GB RAM zapewniają doskonałą jakość zdjęć i płynność działania. Obsługa sieci LTE umożliwia szybki dostęp do internetu. Urządzenie wyróżnia się smukłym designem i metalową obudową, która tworzy jednolitą, harmonijną konstrukcję. Procesor A8 z 64-bitową architekturą klasy komputerowej zapewnia wydajność, a koprocesor ruchu M8 gromadzi dane z czujników w sposób energooszczędny.

Gdzie kupić APPLE iPhone 6 Plus 16GB Srebrny

Według naszych danych APPLE iPhone 6 Plus 16GB Srebrny może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując APPLE iPhone 6 Plus 16GB Srebrny za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

APPLE iPhone 6 Plus 16GB Srebrny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o APPLE iPhone 6 Plus 16GB Srebrny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 104 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o APPLE iPhone 6 Plus 16GB Srebrny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Samsung QE55QN90B.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena APPLE iPhone 6 Plus 16GB Srebrny?

Najtaniej APPLE iPhone 6 Plus 16GB Srebrny można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-05.

🏷️ Jaka jest cena APPLE iPhone 6 Plus 16GB Srebrny aktualnie?

Aktualna cena APPLE iPhone 6 Plus 16GB Srebrny wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o APPLE iPhone 6 Plus 16GB Srebrny?

Według serwisu Ceneo, APPLE iPhone 6 Plus 16GB Srebrny posiada 104 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Chanel Chance Eau Tendre Woda Perfumowana 100 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.