Historia ceny i opinie o Apple iPhone 6 Plus 16GB Złoty

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple iPhone 6 Plus 16GB Złoty był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 104.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Apple iPhone 6 Plus 16GB Złoty

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Apple iPhone 6 Plus 16GB Złoty. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple iPhone 6 Plus 16GB Złoty, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2023-11-08). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-22) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Apple iPhone 6 Plus 16GB Złoty

Apple iPhone 6 Plus 16GB Złoty to smartfon o imponujących parametrach, takich jak ekran o przekątnej 5,5 cala, wyświetlacz IPS TFT i aparat 8 Mpix, pamięć 1 GB RAM oraz obsługa sieci LTE. Urządzenie wyróżnia się przede wszystkim swoją gładką metalową powierzchnią, która niezauważalnie łączy się z nowym wyświetlaczem Retina HD, tworząc harmonijną i jednolitą konstrukcję. iPhone 6 Plus został zbudowany z myślą o użytkownikach ceniących sobie większe wyświetlacze, a jednocześnie smukły profil i lekkość urządzenia. Wyświetlacz Retina HD charakteryzuje się nie tylko większymi rozmiarami, ale także żywymi kolorami, wyższym kontrastem i szerszym kątem widoczności. Procesor A8 oparty na 64-bitowej architekturze klasy komputerowej zapewnia więcej mocy i dłuższą pracę, a koprocesor ruchu M8 współpracuje z zaawansowanymi czujnikami i barometrem. Dzięki wydajniejszej baterii użytkownik może korzystać z iPhone'a 6 Plus dłużej niż kiedykolwiek.

Gdzie kupić Apple iPhone 6 Plus 16GB Złoty

Według naszych danych Apple iPhone 6 Plus 16GB Złoty może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Apple iPhone 6 Plus 16GB Złoty za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Apple iPhone 6 Plus 16GB Złoty Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Apple iPhone 6 Plus 16GB Złoty, to w serwisie Ceneo znajdziesz 104 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Apple iPhone 6 Plus 16GB Złoty w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple iPhone X 256GB Srebrny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple iPhone 6 Plus 16GB Złoty?

Najtaniej Apple iPhone 6 Plus 16GB Złoty można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-08.

🏷️ Jaka jest cena Apple iPhone 6 Plus 16GB Złoty aktualnie?

Aktualna cena Apple iPhone 6 Plus 16GB Złoty wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-22.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple iPhone 6 Plus 16GB Złoty?

Według serwisu Ceneo, Apple iPhone 6 Plus 16GB Złoty posiada 104 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Apple iPhone 6S 128GB Gwiezdna Szarość.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.