Historia ceny i opinie o Chanel Chance Eau Tendre Woda Perfumowana 100 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Chanel Chance Eau Tendre Woda Perfumowana 100 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 325.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 384.97.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 28 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 99.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.3 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/20/2023.

Cena Chanel Chance Eau Tendre Woda Perfumowana 100 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Chanel Chance Eau Tendre Woda Perfumowana 100 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Chanel Chance Eau Tendre Woda Perfumowana 100 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 325 (wykryta w dniu: 2023-11-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-20) wynosi 384.97. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Chanel Chance Eau Tendre Woda Perfumowana 100 ml

Według naszych danych Chanel Chance Eau Tendre Woda Perfumowana 100 ml można znaleźć w minimum 28 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Chanel Chance Eau Tendre Woda Perfumowana 100 ml za kwotę 384.97 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 38.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Chanel Chance Eau Tendre Woda Perfumowana 100 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Chanel Chance Eau Tendre Woda Perfumowana 100 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 99 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.3 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Chanel Chance Eau Tendre Woda Perfumowana 100 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Bvlgari Man In Black Woda Perfumowana 100 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Chanel Chance Eau Tendre Woda Perfumowana 100 ml?

Najtaniej Chanel Chance Eau Tendre Woda Perfumowana 100 ml można było kupić za 325 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-16.

🏷️ Jaka jest cena Chanel Chance Eau Tendre Woda Perfumowana 100 ml aktualnie?

Aktualna cena Chanel Chance Eau Tendre Woda Perfumowana 100 ml wynosi 384.97 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Chanel Chance Eau Tendre Woda Perfumowana 100 ml?

Według serwisu Ceneo, Chanel Chance Eau Tendre Woda Perfumowana 100 ml posiada 99 opinii, a średnia ocen wynosi 4.3/5.

Zobacz także historia ceny APPLE iPhone 6 Plus 16GB Srebrny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.