Ranking 4 najlepszych golarek dla mężczyzn w 2022

Ranking 4 najlepszych golarek dla mężczyzn w 2022

Strona dostępna jest w dwóch wariantach (jasny i ciemny). Kliknij ikonę obok, aby natychmiastowo zmienić styl.
Dodano 18.03.2022 | Kategoria Uroda
✕ UKRYJ
Braun Series 5 50-R1000s - Nasz wybór
Nasz wybórBraun Series 5 50-R1000s
Sprawdź cenę

Wprowadzenie - golarki dla mężczyzn ranking

Golarki dla mężczyzn są dobrą alternatywą dla jednorazowych produktów, które po każdym użyciu wyrzucane są do kosza. Takie rozwiązanie jest nieekologiczne i wiąże się z ciągłymi wydatkami. Lepiej więc zdecydować się na elektryczną golarkę, która wystarczy na wiele lat. Czym się jednak kierować podczas jej zakupu?

Sprawdź również ranking najlepszych pralek.

Golarka meska — jaka powinna być? Ranking golarek

Wybór odpowiedniej golarki nie jest trudnym zadaniem. Przede wszystkim trzeba dobrać rodzaj sprzętu do zarostu oraz swoich oczekiwań. Istnieją dwa typy męskich golarek: foliowe i rotacyjne. Pierwszy typ ma głowicę z metalową, cienką folią z licznymi otworami. Urządzenie trzeba przesuwać po twarzy prostopadle, żeby włoski z zarostu przedostawały się do wspomnianych otworów i trafiały prosto pod ukryte wewnątrz głowicy ostrza. Foliowa golarka dobrze sprawdza się do miękkiego, krótkiego zarostu.

Sprawdź również zmywarka do zabudowy 60 ranking.

Golarka rotacyjna ma na głowicy specjalne pierścienie, dwa lub trzy, które wykonują okrężne ruchy. W efekcie sprzęt dobrze radzi sobie z każdym rodzajem zarostu, nawet rosnącym w różnych kierunkach. Golarki rotacyjne skracają także dłuższy, gęstszy i twardszy zarost.

Zastanawiając się, jaka jest najlepsza golarka dla mężczyzny, warto zwrócić również uwagę na pojemność baterii, wodoodporną obudowę oraz dodatkowe funkcje. Wszystkie te kwestie wpływają na komfort oraz bezpieczeństwo golenia. Dobry sprzęt musi być delikatny dla skóry, co jest szczególnie istotne przy cerze wrażliwej, ale też skutecznie usuwać każdy rodzaj zarostu. Dlatego zakup nie powinien bazować tylko na cenie czy wyglądzie, ale także na innych, wspomnianych wyżej kwestiach.

Sprawdź również masażer do twarzy z jadeitu.

Jaką golarkę kupić? Polecane golarki dla mężczyzn

Jak w przypadku każdego sprzętu, tak i wybierając golarkę, można zauważyć, że najpopularniejsze są modele znanych producentów. Nie bez powodu, mają one bowiem wiele zalet i są dobrze dopasowane do potrzeb użytkowników. Jakie golarki są najchętniej kupowane?

Sprawdź również jaki smartwatch dla dziecka.

Golarka męska Philips S1121/41

Golarka dla mężczyzn Philips S1121/41 to model rotacyjny z trzema obracającymi się głowicami. Sprawdza się do twardego zarostu. Sprzęt nadaje się do golenia zarówno na sucho, jak i na mokro. Ostrza precyzyjnie usuwają wszystkie włoski, a głowice poruszają się w czterech kierunkach. Dzięki temu sprzęt dobrze dopasowuje się do każdego kształtu twarzy. Łącznie w głowicach znajduje się aż 27 ostrzy, które mają funkcję samoostrzenia.

Sprawdź również głośniki komputerowe 2.1.

Czyszczenie golarki jest higieniczne, ponieważ obudowa jest wodoodporna, a jeden przycisk umożliwia otwarcie głowicy. Wytrzymały akumulator pozwala na 40 minut ciągłej pracy bez potrzeby ładowania.

Golarka dla mężczyzn Braun Series 5 50-R1000s

Braun Series 5 50-R1000s
Braun Series 5 50-R1000s, Źródło: Ceneo

Szukając foliowej golarki dla mężczyzn, warto zwrócić uwagę na model Braun Series 5 50-R1000s. Nadaje się on do golenia na sucho i na mokro. Głowica składa się z trzech ruchomych ostrzy, które dopasowują się do kształtu twarzy, skutecznie ścinając zarost. Wnętrze można łatwo wyczyścić i to bez zdejmowania obudowy. Wystarczy umyć golarkę pod bieżącą wodą.

Sprawdź również młynek żarnowy do kawy.

Golarka jest wytrzymała, solidna i łatwa w obsłudze. Ma baterię litowo-jonową, która po pełnym naładowaniu może pracować bez przerwy przez 50 minut. Ciekawą opcją jest szybkie ładowanie, które trwa 5 minut i wystarcza na jedno golenie.

Golarka elektryczna męska Braun Series 6 60-B7500cc

Do skóry wrażliwej dobrze sprawdzi się golarka dla mężczyzn Braun Series 6 60-B7500cc. To foliowy model z ostrzami, które dopasowują się do kształtu twarzy. Sprzęt zaprojektowano tak, aby minimalizował nacisk ostrej głowicy, w efekcie nie raniąc skóry. Ostrza zostały przebadane dermatologicznie, aby spełniały oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Komfortowe golenie tą golarka akumulatorowa to codzienność.

Sprawdź również odkurzacze automatyczne.

Do golarki dołączona jest stacja ładująca, która ma jeszcze dodatkową funkcję. Po naciśnięciu odpowiedniego przycisku czyści głowicę z pozostałych w jej wnętrzu włosków. Wytrzymała bateria litowo-jonowa pracuje przez 50 minut po pełnym naładowaniu, a 5-minutowe podłączenie jej do źródła zasilania wystarczy na jedno golenie.

Golarka elektryczna PHILIPS ONE BLADE PRO QP6510/20

Jaka golarka dla mężczyzny sprawdzi się też do stylizacji (golarka do brody)? Dobrym wyborem będzie model PHILIPS ONE BLADE PRO QP6510/20. To sprzęt stworzony w oparciu o nowoczesne rozwiązania. Ma jedno ostrze, które porusza się w różnych kierunkach, dopasowując się do kształtu twarzy. Głowica jest tak skonstruowana, że pozwala uzyskać proste krawędzie i linie, tworząc z zarostu ciekawe stylizacje.

Sprawdź również kamera samochodowa ranking.

Ostrza są wymienne, łatwo się je czyści i nadają się do golenia zarówno na sucho, jak również na mokro. Akumulator litowo-jonowy może pracować aż do 60 minut, a o stanie naładowania informuje specjalny wskaźnik.

Polecane najlepsze golarki męskie

CenaModelSklepWysyłka z
Sprawdź cenęElektryczna golarka Philips S1121/41CeneoPolska
Sprawdź cenęBraun Series 5 50-R1000sCeneoPolska
Sprawdź cenęBraun Series 6 60-B7500ccCeneoPolska
Sprawdź cenęPHILIPS ONE BLADE PRO QP6510/20CeneoPolska

Podsumowanie - najlepsze golarki elektryczne

Jaka golarkę elektryczną wybrać? W wyborze odpowiedniego sprzętu z pewnością pomocny jest ranking. Golarki dla mężczyzn to jednak takie urządzenia, które trzeba dostosować do rodzaju zarostu i swoich potrzeb. Warto kierować się przede wszystkim typem sprzętu, ilością ostrzy, a także długością pracy. Wszystkie te kwestie wpływają na jakość golenia i komfort użytkowania. Zamiast kupować kilka razy w miesiącu jednorazowe maszynki do golenia, lepiej zainwestować w jedną, wielorazową golarkę.

Sprawdź również jak sie pozbyc cellulitu.

🪒 Jaka najlepsza golarka dla mężczyzny?

To wszystko zależy od budżetu i przeznaczenia. Golarkę męską kupuje się raz na jakiś czas, jeżeli wybierzemy wariant z wyższej półki, z pewnością golarka posłuży wiele lat.

Autor: AnnaZdjęcie główne: Freepik; Drobotdeangolarka dla mężczyznygolarki dla mężczyzngolarki elektrycznegolarka elektrycznaranking golarek męskichmaszynka do golenia ranking