Najlepsze golarki do golenia

Najlepsze golarki do golenia

Strona dostępna jest w dwóch wariantach (jasny i ciemny). Kliknij ikonę obok, aby natychmiastowo zmienić styl.
Dodano 17.05.2022 | Kategoria Uroda

Elektryczne golarki do golenia działają w dwóch systemach: głowicowym i foliowym. Te pierwsze golą szybciej i precyzyjniej adekwatnie do liczby posiadanych głowic.

Najlepsze golarki do golenia głowicowe zdecydowanie lepiej dostosowują się do twarzy. Golą znacznie dokładniej, jeśli są ruchome. Golarki foliowe zaś posiadają ostrza i folię. Folia zawiera dużą liczbę drobnych otworów, do których przedostaje się zarost. Do przycinania zarostu służą nożyki tnące. Na rynku dostępne są maszynki z folią pojedynczą, podwójną oraz potrójną. Jest ona umieszczana naprzemiennie z ostrzami.

Zasilać takie golarki można na 4 sposoby:

  • sieciowo
  • akumulatorowo
  • sieciowo-akumulatorowo
  • bateryjnie.

Ostatni ze sposobów jest najmniej pożądany, ze względu na częstą wymianę baterii. Najpopularniejszym zaś sposobem zasilania jest sieciowo-akumulatorowe. Jest to także najdroższa opcja. Golarka z ostatnim wymienianym zasilaniem jest bardzo praktyczna, ponieważ nawet jeśli zapomnimy akumulatora, zawsze możemy podłączyć ją do sieci i rozpocząć golenie.

Przy wyborze najlepszej golarki do golenia. ważne jest, aby była dopasowana do naszej ręki. Warto na to zwrócić uwagę, aby golenie odbywało się komfortowo i wygodnie dla nas. Dobrze jest sprawdzić, czy można ją używać zarówno na mokro, jak i sucho. Dodatkowym atutem maszynki jest trymer do przycinania baczków oraz wąsów, a także jeśli bez problemu możemy ja umyć pod bieżącą wodą. Na naszej stronie znajdziesz prezentujący najlepsze golarki dla mężczyzn ranking. To z pewnością może ułatwić wybór odpowiedniej maszynki.

Autor: Spec RankingZdjęcie główne: Unsplashgolarki dla mezczyzngolarki do goleniamaszynka do golenia