Historia ceny i opinie o Yodeyma Cheante Woda Perfumowana Spray 100Ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Yodeyma Cheante Woda Perfumowana Spray 100Ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 85.95.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 102.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 31.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Yodeyma Cheante Woda Perfumowana Spray 100Ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Yodeyma Cheante Woda Perfumowana Spray 100Ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Yodeyma Cheante Woda Perfumowana Spray 100Ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 85.95 (wykryta w dniu: 2023-10-05). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 102.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Yodeyma Cheante Woda Perfumowana Spray 100Ml

Yodeyma Cheante Woda Perfumowana Spray 100ml to luksusowy i elegancki zapach dla kobiet, który odzwierciedla szyk i zmysłowość. Odpowiednik Coco Mademoiselle Chanel, ten francuski produkt od Yodeyma Paris wyróżnia się niezwykłą trwałością i szeroką gamą zapachów. Z nutami głównymi mandarynki, serca z różą i bazy z paczuli, jest to orientalno-ambrowy zapach, który ma wpływ na wybór i utrzymuje się długo na ubraniach i skórze. Yodeyma Cheante to idealny wybór dla kobiety eleganckiej, która szuka jakości i trwałości w swoich perfumach. Produkty Yodeyma nie są podróbkami, ale posiadają podobne nuty zapachowe do znanych marek.

Gdzie kupić Yodeyma Cheante Woda Perfumowana Spray 100Ml

Według naszych danych Yodeyma Cheante Woda Perfumowana Spray 100Ml można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Yodeyma Cheante Woda Perfumowana Spray 100Ml za kwotę 102.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 10.30 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Yodeyma Cheante Woda Perfumowana Spray 100Ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Yodeyma Cheante Woda Perfumowana Spray 100Ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 31 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Yodeyma Cheante Woda Perfumowana Spray 100Ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Carolina Herrera Chic Woda Perfumowana 80ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Yodeyma Cheante Woda Perfumowana Spray 100Ml?

Najtaniej Yodeyma Cheante Woda Perfumowana Spray 100Ml można było kupić za 85.95 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-05.

🏷️ Jaka jest cena Yodeyma Cheante Woda Perfumowana Spray 100Ml aktualnie?

Aktualna cena Yodeyma Cheante Woda Perfumowana Spray 100Ml wynosi 102.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Yodeyma Cheante Woda Perfumowana Spray 100Ml?

Według serwisu Ceneo, Yodeyma Cheante Woda Perfumowana Spray 100Ml posiada 31 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Cacharel Anais Anais Woda Toaletowa 100ml Tester.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.