Historia ceny i opinie o Carolina Herrera Chic Woda Perfumowana 80ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Carolina Herrera Chic Woda Perfumowana 80ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 149.46.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 165.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 21 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 29.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Carolina Herrera Chic Woda Perfumowana 80ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Carolina Herrera Chic Woda Perfumowana 80ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Carolina Herrera Chic Woda Perfumowana 80ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 149.46 (wykryta w dniu: 2023-12-27). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 165. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Carolina Herrera Chic Woda Perfumowana 80ml

Carolina Herrera Chic Woda Perfumowana 80ml to wyrafinowany i jednocześnie orzeźwiający zapach, który łączy w sobie bogactwo aromatów drzew i kwiatów. Jest to perfum stworzony przez renomowaną projektantkę, którego nazwisko jest uznane za symbol prestiżu w świecie mody i perfum. W zapachu wyróżniają się nuty głowy takie jak róża, frezja i aksamitka, a w sercu znajdziemy mandarynkę i pomarańczę. Bazę stanowią drzewo sandałowe, wanilia i piżmo. Perfumy są zbudowane z olejków, które rozwijają swój aromat w kontakcie ze skórą, dzięki czemu zapach utrzymuje się dłużej. Carolina Herrera Chic to propozycja dla kobiet ceniących elegancję i subtelność w zapachu.

Gdzie kupić Carolina Herrera Chic Woda Perfumowana 80ml

Według naszych danych Carolina Herrera Chic Woda Perfumowana 80ml można znaleźć w minimum 21 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Carolina Herrera Chic Woda Perfumowana 80ml za kwotę 165 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 16.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Carolina Herrera Chic Woda Perfumowana 80ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Carolina Herrera Chic Woda Perfumowana 80ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 29 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Carolina Herrera Chic Woda Perfumowana 80ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Giorgio Armani Si Passione Woda Perfumowana 15Ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Carolina Herrera Chic Woda Perfumowana 80ml?

Najtaniej Carolina Herrera Chic Woda Perfumowana 80ml można było kupić za 149.46 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-27.

🏷️ Jaka jest cena Carolina Herrera Chic Woda Perfumowana 80ml aktualnie?

Aktualna cena Carolina Herrera Chic Woda Perfumowana 80ml wynosi 165 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Carolina Herrera Chic Woda Perfumowana 80ml?

Według serwisu Ceneo, Carolina Herrera Chic Woda Perfumowana 80ml posiada 29 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Yodeyma Cheante Woda Perfumowana Spray 100Ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.