Historia ceny i opinie o Xiaomi Robot Vacuum S10+

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Xiaomi Robot Vacuum S10+ był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1099.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1369.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 38 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 37.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Xiaomi Robot Vacuum S10+

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Xiaomi Robot Vacuum S10+. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Xiaomi Robot Vacuum S10+, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1099 (wykryta w dniu: 2023-11-17). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-12) wynosi 1369. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Xiaomi Robot Vacuum S10+

Xiaomi Robot Vacuum S10+ to automatyczny odkurzacz o pojemności 0,2 l, który jest wyposażony w filtr HEPA i działa z głośnością od 50 do 65 dB. Urządzenie może pracować do 120 min, ma opcję mopowania oraz funkcje zdalnego sterowania. Posiada 4000 Pa mocną dmuchawę ssącą, co pozwala na skuteczne usuwanie kurzu i zanieczyszczeń za jednym razem. Odkurzacz ma 4 ustawienia mocy ssania, które umożliwiają usuwanie różnych rodzajów brudu, włosów i dużych cząstek. Bateria o pojemności 5200 mAh pozwala na pracę do 2 godzin w trybie standardowym i czyszczenie ponad 200㎡ obszarów. Urządzenie wyposażone jest także w dwie nakładki mopujące, które obracają się z dużą prędkością, symulując efekt ręcznego mopowania pod ciśnieniem, co zwiększa moc czyszczenia i pozwala na skuteczne usuwanie plam. Nakładki do mopa wykonane z tkaniny (80% poliester + 20% modyfikowane włókno polipropylenowe) są skuteczne w absorpcji wody i usuwaniu plam, chroniąc przy tym powierzchnie podłogowe. Odkurzacz posiada inteligentny elektroniczny zbiornik na wodę, co ułatwia utrzymanie stałej wilgotności podczas czyszczenia.

Gdzie kupić Xiaomi Robot Vacuum S10+

Według naszych danych Xiaomi Robot Vacuum S10+ można znaleźć w minimum 38 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Xiaomi Robot Vacuum S10+ za kwotę 1369 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 136.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Xiaomi Robot Vacuum S10+ Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Xiaomi Robot Vacuum S10+, to w serwisie Ceneo znajdziesz 37 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Xiaomi Robot Vacuum S10+ w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Zelmer ZSVC622 Tymek.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Xiaomi Robot Vacuum S10+?

Najtaniej Xiaomi Robot Vacuum S10+ można było kupić za 1099 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-17.

🏷️ Jaka jest cena Xiaomi Robot Vacuum S10+ aktualnie?

Aktualna cena Xiaomi Robot Vacuum S10+ wynosi 1369 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-12.

🗣️️ Jakie są opinie o Xiaomi Robot Vacuum S10+?

Według serwisu Ceneo, Xiaomi Robot Vacuum S10+ posiada 37 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Xiaomi Robot Vacuum S10.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.