Historia ceny i opinie o Xiaomi Robot Vacuum S10

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Xiaomi Robot Vacuum S10 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 749.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 789.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 48 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 43.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Xiaomi Robot Vacuum S10

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Xiaomi Robot Vacuum S10. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Xiaomi Robot Vacuum S10, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 749 (wykryta w dniu: 2024-02-05). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-12) wynosi 789. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Xiaomi Robot Vacuum S10

Xiaomi Robot Vacuum S10 to nowoczesny odkurzacz automatyczny, który wyposażony jest w filtr HEPA oraz ma pojemność 0,3 l, przez co jest bardzo praktyczny w użytkowaniu. Może pracować do 130 min, a jego głośność wynosi od 50 do 65 dB, co sprawia, że jest stosunkowo cichy. Oferuje on opcje czyszczenia, takie jak mopowanie i odkurzanie, co czyni go wszechstronnym sprzętem. Posiada funkcje takie jak wirtualna ściana, programator pracy, zdalne sterowanie, harmonogram oraz Wi-Fi, dzięki czemu można nim łatwo sterować i zaplanować sprzątanie za pomocą smartfona. Jego technologia nawigacji laserowej pozwala na skanowanie w 360 stopniach i budowanie dokładnej mapy pomieszczeń. Robot posiada mocny bezszczotkowy silnik o sile 4000Pa oraz zbiornik 2-w-1 na wodę i pojemnik na kurz, co czyni go bardzo wydajnym. Charakteryzuje się inteligentnym zbiornikiem na wodę, który równomiernie uwalnia wodę, zapobiegając przemoczeniu podłogi, a także posiada różne ustawienia wody, co sprawia, że jest odpowiedni dla różnych rodzajów podłóg. Dodatkowo, oferuje S-kształtne i Y-kształtne mopowanie, symulując manualne czyszczenie, co gwarantuje wysoką skuteczność czyszczenia.

Gdzie kupić Xiaomi Robot Vacuum S10

Według naszych danych Xiaomi Robot Vacuum S10 można znaleźć w minimum 48 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Xiaomi Robot Vacuum S10 za kwotę 789 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 78.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Xiaomi Robot Vacuum S10 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Xiaomi Robot Vacuum S10, to w serwisie Ceneo znajdziesz 43 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Xiaomi Robot Vacuum S10 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Xiaomi Robot Vacuum S10+.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Xiaomi Robot Vacuum S10?

Najtaniej Xiaomi Robot Vacuum S10 można było kupić za 749 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-02-05.

🏷️ Jaka jest cena Xiaomi Robot Vacuum S10 aktualnie?

Aktualna cena Xiaomi Robot Vacuum S10 wynosi 789 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-12.

🗣️️ Jakie są opinie o Xiaomi Robot Vacuum S10?

Według serwisu Ceneo, Xiaomi Robot Vacuum S10 posiada 43 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz TEFAL X-FORCE FLEX 15.60 AQUA TY99G1WO.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.