Historia ceny i opinie o Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 20.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 25.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 31 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 262.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 20.99 (wykryta w dniu: 2024-01-09). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 25. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2

Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2 to urządzenie, które pozwala na szybkie i dokładne monitorowanie temperatury i wilgotności w pomieszczeniach, dzięki czemu można łatwo dostosować swoje ubranie oraz warunki w domu do panujących warunków. Urządzenie posiada inteligentną aplikację, która umożliwia automatyczne włączanie i wyłączanie różnych urządzeń w domu, takich jak klimatyzacja, ogrzewacz czy nawilżacz powietrza, w zależności od aktualnej temperatury i wilgotności. Mi Temperature And Humidity Monitor 2 pracuje 24/7 i współpracuje z bramką sieciową, aby zapewnić najlepsze wyniki. Łączy się przez Bluetooth z innymi inteligentnymi urządzeniami w domu, co pozwala na większą wygodę i poprawę jakości życia. Sensor o wysokiej precyzji oraz długa żywotność baterii to dodatkowe zalety tego urządzenia.

Gdzie kupić Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2

Według naszych danych Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2 można znaleźć w minimum 31 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2 za kwotę 25 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 2.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2, to w serwisie Ceneo znajdziesz 262 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Inteligentny glośnik Google Nest Hub 2 Gen Black (Czarny).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2?

Najtaniej Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2 można było kupić za 20.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-09.

🏷️ Jaka jest cena Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2 aktualnie?

Aktualna cena Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2 wynosi 25 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2?

Według serwisu Ceneo, Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2 posiada 262 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Przełącznik Sonoff Basic R2 (M0802010001).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.