Historia ceny i opinie o Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 24.99 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 32.8 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 18 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 243opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/18/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 24.99 zł (wykryta w dniu: 2022-08-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-18) wynosi 32.8 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2

Według naszych danych Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2 można znaleźć w minimum 18 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2, to w serwisie Ceneo znajdziesz 243 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Kierownica Logitech Driving Force G920 (941-000123).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2?

Najtaniej Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2 można było kupić za 24.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-08-16.

🏷️ Jaka jest cena Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2 aktualnie?

Aktualna cena Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2 wynosi 32.8 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-18.

🗣️️ Jakie są opinie o Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2?

Według serwisu Ceneo, Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2 posiada 243 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.