Historia ceny i opinie o Inteligentny glośnik Google Nest Hub 2 Gen Black (Czarny)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Inteligentny glośnik Google Nest Hub 2 Gen Black (Czarny) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 214.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 395.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 20.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Inteligentny glośnik Google Nest Hub 2 Gen Black (Czarny)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Inteligentny glośnik Google Nest Hub 2 Gen Black (Czarny). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Inteligentny glośnik Google Nest Hub 2 Gen Black (Czarny), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 214.99 (wykryta w dniu: 2023-02-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 395. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Inteligentny glośnik Google Nest Hub 2 Gen Black (Czarny)

Inteligentny głośnik Google Nest Hub 2 Gen Black to nowoczesne urządzenie, które umożliwia kontrolę kompatybilnych urządzeń typu smarthome, oglądanie filmów i seriali, słuchanie muzyki i wiele innych. Możesz także sprawdzać kalendarz, tworzyć przypomnienia oraz listy zadań. Rano obudzi Cię łagodnym alarmem, a wieczorem kojące dźwięki pomogą Ci zasnąć. Google Nest Hub 2 możesz kontrolować dotykowo, za pomocą Twojego głosu lub używając gestów dłonią. Współpracuje z serwisami takimi jak Netflix, Spotify, Apple Music, YouTube, YouTube Music, czy Philips Hue, oferując o 50% lepsze brzmienie basów w porównaniu do 1 generacji głośnika Nest Hub. Urządzenie można łączyć w grupy, co pozwala cieszyć się świetną jakością dźwięku w każdym pomieszczeniu.

Gdzie kupić Inteligentny glośnik Google Nest Hub 2 Gen Black (Czarny)

Według naszych danych Inteligentny glośnik Google Nest Hub 2 Gen Black (Czarny) można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Inteligentny glośnik Google Nest Hub 2 Gen Black (Czarny) za kwotę 395 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 39.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Inteligentny glośnik Google Nest Hub 2 Gen Black (Czarny) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Inteligentny glośnik Google Nest Hub 2 Gen Black (Czarny), to w serwisie Ceneo znajdziesz 20 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Inteligentny glośnik Google Nest Hub 2 Gen Black (Czarny) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Inteligentny glośnik Google Nest Hub 2 Gen Charcoal (Ciemny Szary).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Inteligentny glośnik Google Nest Hub 2 Gen Black (Czarny)?

Najtaniej Inteligentny glośnik Google Nest Hub 2 Gen Black (Czarny) można było kupić za 214.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-02-01.

🏷️ Jaka jest cena Inteligentny glośnik Google Nest Hub 2 Gen Black (Czarny) aktualnie?

Aktualna cena Inteligentny glośnik Google Nest Hub 2 Gen Black (Czarny) wynosi 395 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Inteligentny glośnik Google Nest Hub 2 Gen Black (Czarny)?

Według serwisu Ceneo, Inteligentny glośnik Google Nest Hub 2 Gen Black (Czarny) posiada 20 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Xiaomi Mi Temperature And Humidity Monitor 2.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.