Historia ceny i opinie o VITAMMY SYMPHONY WHITE

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt VITAMMY SYMPHONY WHITE był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 129.9 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 133.97 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 29 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 97opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/21/2023.
Przejdź do sklepu

Cena VITAMMY SYMPHONY WHITE

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu VITAMMY SYMPHONY WHITE. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena VITAMMY SYMPHONY WHITE, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 129.9 zł (wykryta w dniu: 2022-11-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-21) wynosi 133.97 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić VITAMMY SYMPHONY WHITE

Według naszych danych VITAMMY SYMPHONY WHITE można znaleźć w minimum 29 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

VITAMMY SYMPHONY WHITE Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o VITAMMY SYMPHONY WHITE, to w serwisie Ceneo znajdziesz 97 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o VITAMMY SYMPHONY WHITE w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oral-B D16 Teen Sens Biała.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena VITAMMY SYMPHONY WHITE?

Najtaniej VITAMMY SYMPHONY WHITE można było kupić za 129.9 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-11.

🏷️ Jaka jest cena VITAMMY SYMPHONY WHITE aktualnie?

Aktualna cena VITAMMY SYMPHONY WHITE wynosi 133.97 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-21.

🗣️️ Jakie są opinie o VITAMMY SYMPHONY WHITE?

Według serwisu Ceneo, VITAMMY SYMPHONY WHITE posiada 97 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.