Historia ceny i opinie o VITAMMY SYMPHONY WHITE

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt VITAMMY SYMPHONY WHITE był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 127.29.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 127.29.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 25 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 116.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena VITAMMY SYMPHONY WHITE

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu VITAMMY SYMPHONY WHITE. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena VITAMMY SYMPHONY WHITE, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 127.29 (wykryta w dniu: 2024-01-08). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-22) wynosi 127.29. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

VITAMMY SYMPHONY WHITE

VITAMMY SYMPHONY WHITE to elektryczna szczoteczka soniczna o wysokiej mocy drgań i wyciszonej obudowie, która zapewnia komfortowe mycie zębów przez 45 dni na jednym ładowaniu akumulatorowym, możliwym do naładowania za pomocą USB lub indukcyjnej ładowarki. Posiada 5 trybów szczotkowania, w tym Clean, White, Polish, Massage i Sensitive, oraz 82000 ruchów główki na minutę dla efektywnego czyszczenia. Komfortowa, smukła główka oraz luksusowo wyglądająca, wodoodporna obudowa IPX7 zapewniają wygodę użytkowania i wyjątkowy wygląd.

Gdzie kupić VITAMMY SYMPHONY WHITE

Według naszych danych VITAMMY SYMPHONY WHITE można znaleźć w minimum 25 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując VITAMMY SYMPHONY WHITE za kwotę 127.29 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 12.73 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

VITAMMY SYMPHONY WHITE Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o VITAMMY SYMPHONY WHITE, to w serwisie Ceneo znajdziesz 116 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o VITAMMY SYMPHONY WHITE w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny VITAMMY AURUM ROSE 96.000.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena VITAMMY SYMPHONY WHITE?

Najtaniej VITAMMY SYMPHONY WHITE można było kupić za 127.29 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-08.

🏷️ Jaka jest cena VITAMMY SYMPHONY WHITE aktualnie?

Aktualna cena VITAMMY SYMPHONY WHITE wynosi 127.29 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-22.

🗣️️ Jakie są opinie o VITAMMY SYMPHONY WHITE?

Według serwisu Ceneo, VITAMMY SYMPHONY WHITE posiada 116 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Curaprox Hydrosonic Pro.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.