Historia ceny i opinie o Curaprox Hydrosonic Pro

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Curaprox Hydrosonic Pro był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 753.9 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 813 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 5opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.1 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/20/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Curaprox Hydrosonic Pro

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Curaprox Hydrosonic Pro. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Curaprox Hydrosonic Pro, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 753.9 zł (wykryta w dniu: 2022-12-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-20) wynosi 813 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Curaprox Hydrosonic Pro

Według naszych danych Curaprox Hydrosonic Pro można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Curaprox Hydrosonic Pro Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Curaprox Hydrosonic Pro, to w serwisie Ceneo znajdziesz 5 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.1 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Curaprox Hydrosonic Pro w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny ORO-MED ORO-BRUSH 1766961 BIAŁY.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Curaprox Hydrosonic Pro?

Najtaniej Curaprox Hydrosonic Pro można było kupić za 753.9 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-01.

🏷️ Jaka jest cena Curaprox Hydrosonic Pro aktualnie?

Aktualna cena Curaprox Hydrosonic Pro wynosi 813 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Curaprox Hydrosonic Pro?

Według serwisu Ceneo, Curaprox Hydrosonic Pro posiada 5 opinii, a średnia ocen wynosi 4.1/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.