Historia ceny i opinie o Vitammy Aurum

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Vitammy Aurum był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 99.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 243.47.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 17 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 244.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Vitammy Aurum

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Vitammy Aurum. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Vitammy Aurum, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 99.99 (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-21) wynosi 243.47. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Vitammy Aurum

Szczoteczka soniczna Vitammy Aurum to innowacyjny produkt dla tych, którzy dbają o higienę jamy ustnej. Wykonuje ruch soniczny i zapewnia aż 45 dni pracy na jednym ładowaniu. Posiada unikatową funkcję polerowania zębów oraz różne tryby pracy, dzięki czemu skutecznie czyści zęby, wybiela je i masuje dziąsła. Nowoczesny akumulator litowo-jonowy oraz wskaźnik naładowania zapewniają komfort użytkowania w domu i w podróży. Ponadto, Vitammy Aurum oferuje cichą pracę poniżej 65 dB oraz smukłą obudowę z panelem w kolorze złota. Głowica szczoteczki masuje dziąsła i czyści język, a specjalna konstrukcja główki amortyzuje drgania, co zmniejsza dyskomfort podczas czyszczenia. Produkt jest idealny dla osób poszukujących zaawansowanej technologii i skutecznego czyszczenia w eleganckim wydaniu.

Gdzie kupić Vitammy Aurum

Według naszych danych Vitammy Aurum można znaleźć w minimum 17 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Vitammy Aurum za kwotę 243.47 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 24.35 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Vitammy Aurum Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Vitammy Aurum, to w serwisie Ceneo znajdziesz 244 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Vitammy Aurum w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oral-B Zestaw Pro 2000 + Oxyjet.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Vitammy Aurum?

Najtaniej Vitammy Aurum można było kupić za 99.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Vitammy Aurum aktualnie?

Aktualna cena Vitammy Aurum wynosi 243.47 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Vitammy Aurum?

Według serwisu Ceneo, Vitammy Aurum posiada 244 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny VITAMMY ONYX 96.000.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.