Historia ceny i opinie o Oral-B Zestaw Pro 2000 + Oxyjet

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oral-B Zestaw Pro 2000 + Oxyjet był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 160.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Oral-B Zestaw Pro 2000 + Oxyjet

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oral-B Zestaw Pro 2000 + Oxyjet. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oral-B Zestaw Pro 2000 + Oxyjet, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-01-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-21) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oral-B Zestaw Pro 2000 + Oxyjet

Oral-B Zestaw Pro 2000 + Oxyjet to zaawansowana elektryczna szczoteczka rotacyjna, która wykorzystuje ruch oscylacyjny, rotacyjny i pulsacyjny, aby dokładnie czyścić zęby i przestrzenie między nimi. Posiada okrągłą, obrotową końcówkę, która zapewnia o wiele lepsze efekty niż klasyczna szczoteczka manualna. Jest zasilana akumulatorowo, co sprawia, że jest bezprzewodowa i wygodna w użyciu, a wbudowany akumulator o wysokiej pojemności gwarantuje długi czas pracy. Szczoteczka posiada sygnalizator czasu mycia, który informuje, czy zęby są szczotkowane wystarczająco długo, oraz czujnik siły nacisku, który zapobiega uszkodzeniom dziąseł przez zbyt silne dociskanie. Dodatkowo, szczoteczka ma wskaźnik poziomu naładowania baterii, co ułatwia kontrolę nad czasem pracy urządzenia.

Gdzie kupić Oral-B Zestaw Pro 2000 + Oxyjet

Według naszych danych Oral-B Zestaw Pro 2000 + Oxyjet może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oral-B Zestaw Pro 2000 + Oxyjet za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oral-B Zestaw Pro 2000 + Oxyjet Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oral-B Zestaw Pro 2000 + Oxyjet, to w serwisie Ceneo znajdziesz 160 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oral-B Zestaw Pro 2000 + Oxyjet w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oral-B iO Series 5 Matt Black + White.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oral-B Zestaw Pro 2000 + Oxyjet?

Najtaniej Oral-B Zestaw Pro 2000 + Oxyjet można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-11.

🏷️ Jaka jest cena Oral-B Zestaw Pro 2000 + Oxyjet aktualnie?

Aktualna cena Oral-B Zestaw Pro 2000 + Oxyjet wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Oral-B Zestaw Pro 2000 + Oxyjet?

Według serwisu Ceneo, Oral-B Zestaw Pro 2000 + Oxyjet posiada 160 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Vitammy Aurum.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.