Historia ceny i opinie o Trussardi My Land Woda Toaletowa 100 ml TESTER

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Trussardi My Land Woda Toaletowa 100 ml TESTER był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 123.24.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 127.4.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 240.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Trussardi My Land Woda Toaletowa 100 ml TESTER

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Trussardi My Land Woda Toaletowa 100 ml TESTER. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Trussardi My Land Woda Toaletowa 100 ml TESTER, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 123.24 (wykryta w dniu: 2024-01-03). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 127.4. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Trussardi My Land Woda Toaletowa 100 ml TESTER

Trussardi My Land Woda Toaletowa 100 ml to elegancki i zmysłowy zapach dla mężczyzn o charyzmatycznej osobowości, który łączy w sobie nuty drzewne, skórzane oraz klasyczne i nowoczesne tony Fougère. Kompozycja otwiera się cytrusowymi akordami zielonej mandarynki i bergamotki, prowadząc do serca z lawendą, fiołkiem i świeżą morską nutą molekuły Calone. Intensywne akordy skórzane, wetiweria oraz fasola tonka tworzą dominującą bazę zapachu. Produkt jest fabrycznie nowy, w nieofoliowanym pudełku zastępczym z korkiem, premiera miała miejsce w 2012 roku, a cena detaliczna wynosi 399zł.

Gdzie kupić Trussardi My Land Woda Toaletowa 100 ml TESTER

Według naszych danych Trussardi My Land Woda Toaletowa 100 ml TESTER można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Trussardi My Land Woda Toaletowa 100 ml TESTER za kwotę 127.4 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 12.74 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Trussardi My Land Woda Toaletowa 100 ml TESTER Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Trussardi My Land Woda Toaletowa 100 ml TESTER, to w serwisie Ceneo znajdziesz 240 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Trussardi My Land Woda Toaletowa 100 ml TESTER w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Montale Intense Pepper Woda Perfumowana 100ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Trussardi My Land Woda Toaletowa 100 ml TESTER?

Najtaniej Trussardi My Land Woda Toaletowa 100 ml TESTER można było kupić za 123.24 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-03.

🏷️ Jaka jest cena Trussardi My Land Woda Toaletowa 100 ml TESTER aktualnie?

Aktualna cena Trussardi My Land Woda Toaletowa 100 ml TESTER wynosi 127.4 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Trussardi My Land Woda Toaletowa 100 ml TESTER?

Według serwisu Ceneo, Trussardi My Land Woda Toaletowa 100 ml TESTER posiada 240 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Lalique Amethyst Woda Perfumowana 50 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.