Historia ceny i opinie o Lalique Amethyst Woda Perfumowana 50 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Lalique Amethyst Woda Perfumowana 50 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 76.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 105.29.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 319.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Lalique Amethyst Woda Perfumowana 50 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Lalique Amethyst Woda Perfumowana 50 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Lalique Amethyst Woda Perfumowana 50 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 76 (wykryta w dniu: 2023-10-09). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 105.29. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Lalique Amethyst Woda Perfumowana 50 ml

Lalique Amethyst Woda Perfumowana 50 ml to wyjątkowe perfumy, które łączą w sobie siłę dzikiej natury z wysublimowaną wonią kwiatów. Składają się z nut głowy, takich jak czarna porzeczka i jagoda, nut serca, które tworzą pieprz, piwonia, ylang-ylang i róża oraz nut podstawy - piżmo i wanilia. Kompozycja zapachu oparta jest na olejkach, które po kontakcie ze skórą powoli uwalniają swoje aromaty, tworząc niezwykły bukiet zapachowy. Woda perfumowana Lalique Amethyst charakteryzuje się silnym i długotrwałym zapachem, z zawartością składników zapachowych od 10 do 15% rozpuszczonych w alkoholu. Jest to wyraźnie wyczuwalne po kilkunastu minutach od rozpylenia, a zapach utrzymuje się na skórze przez kilka godzin. Lalique Amethyst wyróżnia się na tle konkurencji unikalnym połączeniem nut zapachowych i jest perfekcyjnym wyborem dla osób, które cenią sobie zapachy inspirowane naturą.

Gdzie kupić Lalique Amethyst Woda Perfumowana 50 ml

Według naszych danych Lalique Amethyst Woda Perfumowana 50 ml można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Lalique Amethyst Woda Perfumowana 50 ml za kwotę 105.29 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 10.53 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Lalique Amethyst Woda Perfumowana 50 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Lalique Amethyst Woda Perfumowana 50 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 319 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Lalique Amethyst Woda Perfumowana 50 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Trussardi My Land Woda Toaletowa 100 ml TESTER.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Lalique Amethyst Woda Perfumowana 50 ml?

Najtaniej Lalique Amethyst Woda Perfumowana 50 ml można było kupić za 76 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-09.

🏷️ Jaka jest cena Lalique Amethyst Woda Perfumowana 50 ml aktualnie?

Aktualna cena Lalique Amethyst Woda Perfumowana 50 ml wynosi 105.29 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Lalique Amethyst Woda Perfumowana 50 ml?

Według serwisu Ceneo, Lalique Amethyst Woda Perfumowana 50 ml posiada 319 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Chanel Allure Homme Sport Cologne Woda Toaletowa 50 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.