Historia ceny i opinie o TP-Link Deco M4 2-Pack

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt TP-Link Deco M4 2-Pack był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 339.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 363.65.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 61 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 41.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena TP-Link Deco M4 2-Pack

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu TP-Link Deco M4 2-Pack. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena TP-Link Deco M4 2-Pack, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 339 (wykryta w dniu: 2023-06-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-11) wynosi 363.65. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

TP-Link Deco M4 2-Pack

TP-Link Deco M4 2-Pack to nowoczesny system Wi-Fi Mesh, który zapewnia mocny i stabilny sygnał bezprzewodowy w każdym kącie domu dzięki technologii TP-Link Mesh. Zestaw składa się z dwóch jednostek Deco, które współpracują ze sobą tworząc jednolitą sieć Wi-Fi. Urządzenie umożliwia płynne przełączanie między urządzeniami i posiada trzy tryby pracy: router, punkt dostępowy i wzmacniacz sieci. Deco M4 posiada 2 anteny, ale nie zawiera modemu. Posiada dwa porty RJ-45 10/100/1000 (LAN/WAN) oraz jedno złącze zasilania. Prosta konfiguracja i zarządzanie odbywa się za pomocą aplikacji, która umożliwia m.in. weryfikację połączonych urządzeń, przydzielanie im priorytetów czy konfigurację sieci dla gości.

Gdzie kupić TP-Link Deco M4 2-Pack

Według naszych danych TP-Link Deco M4 2-Pack można znaleźć w minimum 61 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując TP-Link Deco M4 2-Pack za kwotę 363.65 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 36.37 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

TP-Link Deco M4 2-Pack Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o TP-Link Deco M4 2-Pack, to w serwisie Ceneo znajdziesz 41 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o TP-Link Deco M4 2-Pack w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny TP-Link TL-MR6400.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena TP-Link Deco M4 2-Pack?

Najtaniej TP-Link Deco M4 2-Pack można było kupić za 339 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-06-01.

🏷️ Jaka jest cena TP-Link Deco M4 2-Pack aktualnie?

Aktualna cena TP-Link Deco M4 2-Pack wynosi 363.65 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-11.

🗣️️ Jakie są opinie o TP-Link Deco M4 2-Pack?

Według serwisu Ceneo, TP-Link Deco M4 2-Pack posiada 41 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny TP-Link Archer AX73.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.