Historia ceny i opinie o TP-Link Archer AX73

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt TP-Link Archer AX73 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 517.07.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 521.46.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 57 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 47.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 14.02.2024.

Cena TP-Link Archer AX73

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu TP-Link Archer AX73. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena TP-Link Archer AX73, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 517.07 (wykryta w dniu: 2024-02-04). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-11) wynosi 521.46. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

TP-Link Archer AX73

Router TP-Link Archer AX73 to zaawansowane urządzenie dwupasmowe o gigabitowych prędkościach Wi-Fi 6 AX5400, które umożliwia streaming w jakości 8K i oferuje prędkości do 5400 Mb/s dzięki technologii 4T4R i HT160 w paśmie 5 GHz. Zapewnia ono płynną transmisję i szybkie pobieranie, a także obsługuje ponad 200 urządzeń jednocześnie, minimalizując przestoje w transmisji dzięki technologii MU-MIMO i OFDMA. Posiada sześć anten i technologię Beamforming, co zapewnia duży zasięg i niezawodną sieć bezprzewodową, a trzyrdzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz sprawia, że router szybko reaguje na działania użytkowników. Dodatkowe zabezpieczenia HomeShield od TP-Link chronią sieć domową, a ulepszony mechanizm wentylacji zapobiega przegrzewaniu się urządzenia. Posiada również port USB 3.0, ułatwiający udostępnianie plików i tworzenie prywatnej pamięci masowej w chmurze, a dzięki aplikacji Tether konfiguracja sieci jest szybka i łatwa.

Gdzie kupić TP-Link Archer AX73

Według naszych danych TP-Link Archer AX73 można znaleźć w minimum 57 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując TP-Link Archer AX73 za kwotę 521.46 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 52.15 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

TP-Link Archer AX73 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o TP-Link Archer AX73, to w serwisie Ceneo znajdziesz 47 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o TP-Link Archer AX73 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny TP-Link Deco M4 2-Pack.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena TP-Link Archer AX73?

Najtaniej TP-Link Archer AX73 można było kupić za 517.07 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-02-04.

🏷️ Jaka jest cena TP-Link Archer AX73 aktualnie?

Aktualna cena TP-Link Archer AX73 wynosi 521.46 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-11.

🗣️️ Jakie są opinie o TP-Link Archer AX73?

Według serwisu Ceneo, TP-Link Archer AX73 posiada 47 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny TP-Link Archer MR600.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.