Historia ceny i opinie o Telewizor Samsung QE65Q80B

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Telewizor Samsung QE65Q80B był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 180.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Telewizor Samsung QE65Q80B

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Telewizor Samsung QE65Q80B. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Telewizor Samsung QE65Q80B, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-01-20). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-21) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Telewizor Samsung QE65Q80B

Telewizor Samsung QE65Q80B to zaawansowany model QLED o przekątnej ekranu 65 cali, który oferuje obraz w rozdzielczości 4K UHD (3840x2160) z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Urządzenie posiada wbudowane tunery DVB-C, DVB-T2 i DVB-S2, co pozwala na odbiór różnorodnych sygnałów telewizyjnych. Telewizor wyposażony jest w łącza bezprzewodowe takie jak Bluetooth, Wi-Fi, DLNA, LAN, AirPlay, a także najnowsze złącze HDMI 2.1. Dzięki funkcji Smart TV opartej na systemie Tizen, użytkownik ma dostęp do szerokiej gamy aplikacji i usług internetowych. Prosty rodzaj ekranu zapewnia wysoką jakość obrazu z każdego miejsca w pomieszczeniu. Wyróżniającą cechą tego modelu jest doskonała jakość obrazu, szybkość działania i bogate opcje łączności, co czyni go konkurencyjnym wobec innych telewizorów na rynku.

Gdzie kupić Telewizor Samsung QE65Q80B

Według naszych danych Telewizor Samsung QE65Q80B może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Telewizor Samsung QE65Q80B za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Telewizor Samsung QE65Q80B Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Telewizor Samsung QE65Q80B, to w serwisie Ceneo znajdziesz 180 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Telewizor Samsung QE65Q80B w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Telewizor Samsung UE50AU7172.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Telewizor Samsung QE65Q80B?

Najtaniej Telewizor Samsung QE65Q80B można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-20.

🏷️ Jaka jest cena Telewizor Samsung QE65Q80B aktualnie?

Aktualna cena Telewizor Samsung QE65Q80B wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Telewizor Samsung QE65Q80B?

Według serwisu Ceneo, Telewizor Samsung QE65Q80B posiada 180 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Telewizor Samsung QE65LS03B.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.