Historia ceny i opinie o Telewizor Samsung QE65LS03B

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Telewizor Samsung QE65LS03B był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 4199.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 4245.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 69.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Telewizor Samsung QE65LS03B

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Telewizor Samsung QE65LS03B. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Telewizor Samsung QE65LS03B, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 4199 (wykryta w dniu: 2023-12-09). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-21) wynosi 4245. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Telewizor Samsung QE65LS03B

Telewizor Samsung QE65LS03B to nowoczesne urządzenie z ekranem QLED o przekątnej 65 cali, które oferuje wyjątkową jakość obrazu w rozdzielczości 4K UHD z częstotliwością odświeżania 120 Hz, co zapewnia płynny i szczegółowy obraz. Posiada wbudowane tunery DVB-C, DVB-T2, DVB-S2, co pozwala na odbiór różnorodnych kanałów telewizyjnych. Telewizor jest wyposażony w szereg łączy bezprzewodowych, w tym Bluetooth, Wi-Fi, DLNA, LAN oraz AirPlay, co umożliwia łatwą łączność z innymi urządzeniami i korzystanie z internetu. Dzięki funkcji Smart TV z systemem Tizen, użytkownicy mają dostęp do szerokiej gamy aplikacji i usług streamingowych. Dodatkowo, prosty ekran zapewnia doskonałe kąty widzenia i minimalizuje odbicia światła. Telewizor Samsung QE65LS03B to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących wysokiej jakości obrazu i funkcjonalności w jednym urządzeniu.

Gdzie kupić Telewizor Samsung QE65LS03B

Według naszych danych Telewizor Samsung QE65LS03B można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Telewizor Samsung QE65LS03B za kwotę 4245 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 424.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Telewizor Samsung QE65LS03B Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Telewizor Samsung QE65LS03B, to w serwisie Ceneo znajdziesz 69 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Telewizor Samsung QE65LS03B w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Telewizor Samsung QE65Q80B.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Telewizor Samsung QE65LS03B?

Najtaniej Telewizor Samsung QE65LS03B można było kupić za 4199 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-09.

🏷️ Jaka jest cena Telewizor Samsung QE65LS03B aktualnie?

Aktualna cena Telewizor Samsung QE65LS03B wynosi 4245 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Telewizor Samsung QE65LS03B?

Według serwisu Ceneo, Telewizor Samsung QE65LS03B posiada 69 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Telewizor Samsung QE50Q80B.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.