Historia ceny i opinie o TEESA Sonic Pro TSA8011

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt TEESA Sonic Pro TSA8011 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 20.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 145.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 26 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 117.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena TEESA Sonic Pro TSA8011

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu TEESA Sonic Pro TSA8011. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena TEESA Sonic Pro TSA8011, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 20.99 (wykryta w dniu: 2023-05-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-22) wynosi 145. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

TEESA Sonic Pro TSA8011

Teesa Sonic Pro TSA8011 to elektryczna szczoteczka soniczna, która zapewnia wyższy poziom pielęgnacji jamy ustnej dzięki delikatnym, ale skutecznym ruchom pulsacyjnym. Posiada zasilanie akumulatorowe o pojemności 700 mAh, co umożliwia do 6 tygodni pracy na jednym ładowaniu. Urządzenie oferuje pięć trybów pracy: czyszczenie, wybielanie, polerowanie, masaż i delikatne mycie wrażliwych zębów, z automatycznym dostosowaniem intensywności ruchów pulsacyjnych. Szczoteczka posiada także funkcję przypominania o zmianie czyszczonej części jamy ustnej co 30 sekund oraz automatycznego wyłączania się po upływie dwóch minut. W zestawie znajduje się ładowarka indukcyjna oraz dwie wymienne główki, z możliwością zakupu dodatkowych główek czyszczących od marki Teesa.

Gdzie kupić TEESA Sonic Pro TSA8011

Według naszych danych TEESA Sonic Pro TSA8011 można znaleźć w minimum 26 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując TEESA Sonic Pro TSA8011 za kwotę 145 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 14.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

TEESA Sonic Pro TSA8011 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o TEESA Sonic Pro TSA8011, to w serwisie Ceneo znajdziesz 117 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o TEESA Sonic Pro TSA8011 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny PHILIPS Sonicare Let's Start HX6212/87.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena TEESA Sonic Pro TSA8011?

Najtaniej TEESA Sonic Pro TSA8011 można było kupić za 20.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-01.

🏷️ Jaka jest cena TEESA Sonic Pro TSA8011 aktualnie?

Aktualna cena TEESA Sonic Pro TSA8011 wynosi 145 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-22.

🗣️️ Jakie są opinie o TEESA Sonic Pro TSA8011?

Według serwisu Ceneo, TEESA Sonic Pro TSA8011 posiada 117 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Oral-B PRO 700 CrossAction.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.