Historia ceny i opinie o Oral-B PRO 700 CrossAction

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oral-B PRO 700 CrossAction był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 122.27.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 179.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1024.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Oral-B PRO 700 CrossAction

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oral-B PRO 700 CrossAction. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oral-B PRO 700 CrossAction, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 122.27 (wykryta w dniu: 2023-11-23). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-22) wynosi 179. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oral-B PRO 700 CrossAction

Oral-B Pro 700 CrossAction to elektryczna szczoteczka rotacyjna zasilana akumulatorowo, która wykonuje ruchy oscylacyjne, rotacyjne i pulsacyjne, zapewniając dokładne czyszczenie zębów i dziąseł. Końcówka szczoteczki otacza każdy ząb włóknami, rozrywając i usuwając do 100% więcej płytki nazębnej w porównaniu z manualną szczoteczką. Szczoteczka wykonuje 8800 ruchów rotacyjno-oscylacyjnych i 20 000 pulsacji na minutę, zapewniając lepsze efekty mycia. Posiada wbudowany timer, który wibruje co 30 sekund, informując o konieczności przejścia do następnego kwadrantu jamy ustnej. Wydajny akumulator umożliwia działanie urządzenia przez 7 dni przy regularnym użytkowaniu, a wskaźnik poziomu baterii ostrzega przed brakiem energii. Szczoteczka Oral-B Pro 700 została stworzona przez markę nr 1 wśród szczoteczek elektrycznych używanych przez dentystów na całym świecie.

Gdzie kupić Oral-B PRO 700 CrossAction

Według naszych danych Oral-B PRO 700 CrossAction można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oral-B PRO 700 CrossAction za kwotę 179 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 17.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oral-B PRO 700 CrossAction Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oral-B PRO 700 CrossAction, to w serwisie Ceneo znajdziesz 1024 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oral-B PRO 700 CrossAction w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny TEESA Sonic Pro TSA8011.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oral-B PRO 700 CrossAction?

Najtaniej Oral-B PRO 700 CrossAction można było kupić za 122.27 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-23.

🏷️ Jaka jest cena Oral-B PRO 700 CrossAction aktualnie?

Aktualna cena Oral-B PRO 700 CrossAction wynosi 179 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-22.

🗣️️ Jakie są opinie o Oral-B PRO 700 CrossAction?

Według serwisu Ceneo, Oral-B PRO 700 CrossAction posiada 1024 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Intex Basen Ogrodowy 366x76 28212.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.