Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna White Way Ww Sonic Czarna

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna White Way Ww Sonic Czarna był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 115.9.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 132.79.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 30.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna White Way Ww Sonic Czarna

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna White Way Ww Sonic Czarna. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna White Way Ww Sonic Czarna, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 115.9 (wykryta w dniu: 2023-06-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 132.79. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna White Way Ww Sonic Czarna

Szczoteczka elektryczna White Way Ww Sonic Czarna to zaawansowane urządzenie do higieny jamy ustnej, które dzięki zastosowaniu technologii soniczną umożliwia dokładne czyszczenie powierzchni zębów i przestrzeni między zębowych. Posiada generator fal dźwiękowych generujący od 31000 do 48000 wibracji sonicznych na minutę, co pozwala na precyzyjne i skuteczne usuwanie płytki nazębnej, kamienia, przebarwień oraz masowanie dziąseł. Szczoteczka ma 5 trybów pracy: CLEAN, WHITE, POLISH, MASSAGE, SENSITIVE, odpowiadających różnym potrzebom użytkowników. Główka szczoteczki jest inteligentnie zaprojektowana, dopasowana do linii dziąseł, z włosiem docierającym do trudno dostępnych miejsc. Ergonomiczny kształt rączki zapewnia komfort użytkowania, a dwuminutowy sygnalizator przypomina o zalecanym czasie szczotkowania.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna White Way Ww Sonic Czarna

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna White Way Ww Sonic Czarna można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna White Way Ww Sonic Czarna za kwotę 132.79 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 13.28 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna White Way Ww Sonic Czarna Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna White Way Ww Sonic Czarna, to w serwisie Ceneo znajdziesz 30 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna White Way Ww Sonic Czarna w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna Vitammy Zestaw Prezentowy Szczoteczka Soniczna I Zegarek GPS TB9113T.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna White Way Ww Sonic Czarna?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna White Way Ww Sonic Czarna można było kupić za 115.9 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-06-11.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna White Way Ww Sonic Czarna aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna White Way Ww Sonic Czarna wynosi 132.79 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna White Way Ww Sonic Czarna?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna White Way Ww Sonic Czarna posiada 30 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna OMEO OV-1B +365 Black.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.