Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Vitammy Zestaw Prezentowy Szczoteczka Soniczna I Zegarek GPS TB9113T

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Vitammy Zestaw Prezentowy Szczoteczka Soniczna I Zegarek GPS TB9113T był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 135.75 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 158.95 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 2opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/25/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Szczoteczka elektryczna Vitammy Zestaw Prezentowy Szczoteczka Soniczna I Zegarek GPS TB9113T

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Vitammy Zestaw Prezentowy Szczoteczka Soniczna I Zegarek GPS TB9113T. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Vitammy Zestaw Prezentowy Szczoteczka Soniczna I Zegarek GPS TB9113T, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 135.75 zł (wykryta w dniu: 2023-04-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-25) wynosi 158.95 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Vitammy Zestaw Prezentowy Szczoteczka Soniczna I Zegarek GPS TB9113T

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Vitammy Zestaw Prezentowy Szczoteczka Soniczna I Zegarek GPS TB9113T można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Szczoteczka elektryczna Vitammy Zestaw Prezentowy Szczoteczka Soniczna I Zegarek GPS TB9113T Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Vitammy Zestaw Prezentowy Szczoteczka Soniczna I Zegarek GPS TB9113T, to w serwisie Ceneo znajdziesz 2 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Vitammy Zestaw Prezentowy Szczoteczka Soniczna I Zegarek GPS TB9113T w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna White Way Ww Sonic Czarna.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Vitammy Zestaw Prezentowy Szczoteczka Soniczna I Zegarek GPS TB9113T?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Vitammy Zestaw Prezentowy Szczoteczka Soniczna I Zegarek GPS TB9113T można było kupić za 135.75 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-01.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Vitammy Zestaw Prezentowy Szczoteczka Soniczna I Zegarek GPS TB9113T aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Vitammy Zestaw Prezentowy Szczoteczka Soniczna I Zegarek GPS TB9113T wynosi 158.95 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Vitammy Zestaw Prezentowy Szczoteczka Soniczna I Zegarek GPS TB9113T?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Vitammy Zestaw Prezentowy Szczoteczka Soniczna I Zegarek GPS TB9113T posiada 2 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.