Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO Black

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO Black był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 49.9.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 258.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 11 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 89.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 1.02.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO Black

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO Black. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO Black, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 49.9 (wykryta w dniu: 2023-04-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 258.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO Black

Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO Black to zaawansowana elektryczna szczoteczka soniczna z akumulatorowym zasilaniem, która wykonuje aż 96 000 ruchów sonicznych na minutę dla najwyższej ochrony jamy ustnej przed bakteriami. Posiada trzy tryby pracy: Clean, White i Sensitive, które zapewniają odpowiednie czyszczenie dla każdego rodzaju zębów i dziąseł. Zestaw zawiera stabilny statyw do ładowania oraz dwie końcówki - DailyCare do codziennego szczotkowania i ShinyWhite z właściwościami wybielającymi. Szczoteczka jest również kompatybilna z końcówkami SensiTouch, dedykowaną dla osób z nadwrażliwością i OrthoClean, przeznaczoną dla użytkowników aparatów ortodontycznych. Ergonomiczna rączka z imponującym designem sprawia, że jest ona wygodna w użytkowaniu i pasuje do każdej łazienki. Dodatkowo, szczoteczka posiada włącznik/wyłącznik, przycisk zmiany trybu pracy oraz wskaźnik naładowania, co ułatwia jej obsługę. Wielkość akumulatora pozwala na 2 miesiące pracy na jednym ładowaniu, co czyni ją wydajną i praktyczną w codziennym użytkowaniu.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO Black

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO Black można znaleźć w minimum 11 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO Black za kwotę 258.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 25.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO Black Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO Black, to w serwisie Ceneo znajdziesz 89 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO Black w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna Smiley Pro White Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO Black?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO Black można było kupić za 49.9 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-06.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO Black aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO Black wynosi 258.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO Black?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Smilesonic GO Black posiada 89 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna 4SWISS Sensitive Care ST212 GOLDEN EDITION Czarna.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.