Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Professional

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Professional był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 189.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 359.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 10 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 447.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Professional

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Professional. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Professional, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 189.99 (wykryta w dniu: 2023-10-12). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-21) wynosi 359.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Professional

Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Professional to nowoczesne urządzenie do pielęgnacji jamy ustnej wykorzystujące technologię sonicznej. Dzięki zasilaniu akumulatorowemu oraz ruchowi soniczne, szczoteczka zapewnia skuteczne czyszczenie zębów. Oferuje trzy programy czyszczenia - Clean, Soft i Whitening o różnej prędkości drgań, umożliwiające dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika. Szczoteczkę charakteryzuje elegancki design z matową, antypoślizgową powłoką oraz automatyczny timer pomagający w przestrzeganiu zalecanego czasu mycia zębów. Dodatkowym atutem jest magnetyczne etui podróżne pełniące również funkcję ładowarki. W zestawie znajdują się dwie wymienne końcówki, kompaktowa ładowarka, kabel USB oraz instrukcja obsługi.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Professional

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Professional można znaleźć w minimum 10 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Professional za kwotę 359.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 36.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Professional Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Professional, to w serwisie Ceneo znajdziesz 447 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Professional w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare Prestige SenseIQ Seria 9900 HX9992/11.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Professional?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Professional można było kupić za 189.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-12.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Professional aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Professional wynosi 359.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Professional?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Professional posiada 447 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic Black.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.