Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic Black

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic Black był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 168.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 198.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 19 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 322.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.02.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic Black

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic Black. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic Black, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 168 (wykryta w dniu: 2023-12-15). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-07) wynosi 198.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic Black

Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic Black to zaawansowana szczoteczka soniczna, która oferuje aż 82 000 drgań sonicznych na minutę i posiada wydajny akumulator litowo-jonowy umożliwiający użytkowanie przez 6 tygodni bez ładowania. Szczoteczka ma 3 programy pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika, w tym tryb masażu dziąseł. Wyróżnia się technologią Dynamicznego Oczyszczania DCT, która tworzy mikrobąbelki dystrybuujące składniki pasty do trudno dostępnych przestrzeni międzyzębowych. Końcówki wymienne CarbonProfessional zapewniają doskonałe dopasowanie do kształtu zębów i skuteczne czyszczenie.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic Black

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic Black można znaleźć w minimum 19 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic Black za kwotę 198.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 19.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic Black Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic Black, to w serwisie Ceneo znajdziesz 322 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic Black w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Professional.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic Black?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic Black można było kupić za 168 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-15.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic Black aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic Black wynosi 198.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-07.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic Black?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic Black posiada 322 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Redmi 10 4/128GB Szary.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.