Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna ORAVIO Tern

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna ORAVIO Tern był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 169 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 169 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 8opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/24/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Szczoteczka elektryczna ORAVIO Tern

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna ORAVIO Tern. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna ORAVIO Tern, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 169 zł (wykryta w dniu: 2023-04-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-24) wynosi 169 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna ORAVIO Tern

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna ORAVIO Tern można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Szczoteczka elektryczna ORAVIO Tern Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna ORAVIO Tern, to w serwisie Ceneo znajdziesz 8 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna ORAVIO Tern w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna Meriden Sonic+ Professional czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna ORAVIO Tern?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna ORAVIO Tern można było kupić za 169 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-26.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna ORAVIO Tern aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna ORAVIO Tern wynosi 169 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna ORAVIO Tern?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna ORAVIO Tern posiada 8 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.