Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Meriden Sonic+ Professional czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Meriden Sonic+ Professional czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 180.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 219.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 12 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 43.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna Meriden Sonic+ Professional czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Meriden Sonic+ Professional czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Meriden Sonic+ Professional czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 180 (wykryta w dniu: 2023-05-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 219. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna Meriden Sonic+ Professional czarny

Szczoteczka elektryczna Meriden Sonic+ Professional czarny to nowoczesne urządzenie do pielęgnacji jamy ustnej. Dzięki ruchowi soniczemu, wykonuje 31 000 obrotów na minutę, co zapewnia dokładne czyszczenie zębów i przestrzeni międzyzębowych. Posiada zasilanie akumulatorowe, z możliwością pracy na jednym ładowaniu przez 21 dni. Oferuje 5 trybów pracy, w tym delikatny masaż dla wrażliwych dziąseł oraz program wybielający, który po 7 dniach użytkowania daje widoczny efekt bielszych zębów. Jest to szczoteczka idealna dla osób ceniących sobie wysoką skuteczność w codziennej higienie jamy ustnej oraz dbających o zdrowie dziąseł i świeży oddech. Gwarancja producenta wynosi 2 lata.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Meriden Sonic+ Professional czarny

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Meriden Sonic+ Professional czarny można znaleźć w minimum 12 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna Meriden Sonic+ Professional czarny za kwotę 219 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 21.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna Meriden Sonic+ Professional czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Meriden Sonic+ Professional czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 43 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Meriden Sonic+ Professional czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna ORAVIO Tern.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Meriden Sonic+ Professional czarny?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Meriden Sonic+ Professional czarny można było kupić za 180 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-21.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Meriden Sonic+ Professional czarny aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Meriden Sonic+ Professional czarny wynosi 219 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Meriden Sonic+ Professional czarny?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Meriden Sonic+ Professional czarny posiada 43 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna Panasonic EW-DL83.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.