Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality White & Clean (D12.513W)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality White & Clean (D12.513W) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 76.49.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 87.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 728.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality White & Clean (D12.513W)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality White & Clean (D12.513W). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality White & Clean (D12.513W), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 76.49 (wykryta w dniu: 2023-07-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-12) wynosi 87.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality White & Clean (D12.513W)

Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality White & Clean (D12.513W) to innowacyjny produkt do higieny jamy ustnej, który czyści zęby skuteczniej niż tradycyjna szczoteczka manualna. Wykonuje ona 7600 ruchów oscylacyjnych na minutę, dzięki czemu doskonale usuwa płytkę nazębną i wybiela zęby, a końcówka szczoteczki dostosowuje się do kształtu każdego zęba, delikatnie usuwając przebarwienia. Szczoteczka wyposażona jest w timer, który pomaga w myciu zębów przez zalecane przez dentystów 2 minuty, a technologia czyszczenia 2D oparta na ruchach oscylacyjnych i rotacyjnych pozwala usunąć więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka manualna. Oral-B Vitality White & Clean to idealny wybór dla osób dbających o piękny i lśniący uśmiech.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality White & Clean (D12.513W)

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality White & Clean (D12.513W) można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality White & Clean (D12.513W) za kwotę 87.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 8.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality White & Clean (D12.513W) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality White & Clean (D12.513W), to w serwisie Ceneo znajdziesz 728 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality White & Clean (D12.513W) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny REMINGTON Jumbo Curls H5670.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality White & Clean (D12.513W)?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality White & Clean (D12.513W) można było kupić za 76.49 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-26.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality White & Clean (D12.513W) aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality White & Clean (D12.513W) wynosi 87.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-12.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality White & Clean (D12.513W)?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality White & Clean (D12.513W) posiada 728 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny MPM MMS-01.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.