Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Star Wars (D12.513K)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Star Wars (D12.513K) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 33.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3.02.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Star Wars (D12.513K)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Star Wars (D12.513K). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Star Wars (D12.513K), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2023-12-30). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-03) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Star Wars (D12.513K)

Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Star Wars (D12.513K) to doskonały wybór dla dzieci, które chcą cieszyć się zdrowymi i czystymi zębami, a przy tym świetnie się bawić. Dzięki akumulatorowemu zasilaniu oraz ruchowi oscylacyjnemu i rotacyjnemu zapewnia skuteczne czyszczenie zębów. Końcówki ze szczoteczki są ozdobione postaciami z filmów Disneya, co czyni szczotkowanie zębów atrakcyjniejszym dla dzieci. Szczoteczka jest specjalnie zaprojektowana dla małych rąk i ust, dzięki czemu jest wygodna i bezpieczna w użytkowaniu. Włókna są miękkie i delikatne, co zapobiega podrażnieniom dziąseł. Oral-B Stages Power Kids to idealny wybór dla rodziców, którzy chcą zadbać o higienę jamy ustnej swoich dzieci w przyjemny sposób. Końcówka pasuje do wszystkich akumulatorowych szczoteczek elektrycznych Oral-B Stages Power Kids, oprócz szczoteczek sonicznych Oral-B.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Star Wars (D12.513K)

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Star Wars (D12.513K) może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Star Wars (D12.513K) za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Star Wars (D12.513K) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Star Wars (D12.513K), to w serwisie Ceneo znajdziesz 33 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Star Wars (D12.513K) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Calvin Klein Women Intense woda perfumowana 30ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Star Wars (D12.513K)?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Star Wars (D12.513K) można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-30.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Star Wars (D12.513K) aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Star Wars (D12.513K) wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-03.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Star Wars (D12.513K)?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Oral-B Stages Power Star Wars (D12.513K) posiada 33 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Opiekacz Eldom ST140C.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.