Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart Expert

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart Expert był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 249.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 249.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.02.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart Expert

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart Expert. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart Expert, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 249 (wykryta w dniu: 2024-01-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-27) wynosi 249. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart Expert

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart Expert można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart Expert za kwotę 249 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 24.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart Expert Opinie

Sprawdź również historia ceny Termix Trymer Bezprzewodowy P-Maq-Tx04.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart Expert?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart Expert można było kupić za 249 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-16.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart Expert aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart Expert wynosi 249 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart Expert?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart Expert posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Irygator Waterpik WF-06EU Whitening.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.