Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart 4 4000N Black

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart 4 4000N Black był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 225.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 269.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 23.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart 4 4000N Black

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart 4 4000N Black. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart 4 4000N Black, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 225 (wykryta w dniu: 2023-10-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 269. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart 4 4000N Black

Elektryczna szczoteczka Oral-B Smart 4 4000N Black to nowoczesne urządzenie, które dzięki technologii 3D i ruchom oscylacyjno-rotacyjnym i pulsacyjnym skutecznie czyści zęby. Posiada opcję zasilania akumulatorowego, co umożliwia jej pracę do 2 tygodni na jednym naładowaniu. Szczoteczka wyposażona jest w 3 tryby pracy, w tym delikatny dla wrażliwej jamy ustnej, program wybielający oraz codzienny. Dodatkowo, funkcja Bluetooth pozwala na łączenie się z aplikacją Oral-B na smartfonie, która monitoruje postępy w myciu zębów oraz przekazuje wskazówki dotyczące siły nacisku czy wybranego programu pracy. W zestawie znajdują się 2 końcówki oraz praktyczny uchwyt z zamykanym pojemnikiem na końcówki. Wskaźnik siły nacisku chroni dziąsła przed uszkodzeniem, a 2-minutowy timer pomaga w utrzymaniu odpowiedniego czasu mycia zębów.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart 4 4000N Black

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart 4 4000N Black można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart 4 4000N Black za kwotę 269 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 26.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart 4 4000N Black Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart 4 4000N Black, to w serwisie Ceneo znajdziesz 23 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart 4 4000N Black w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 8 Violet.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart 4 4000N Black?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart 4 4000N Black można było kupić za 225 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-11.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart 4 4000N Black aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart 4 4000N Black wynosi 269 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart 4 4000N Black?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Oral-B Smart 4 4000N Black posiada 23 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna Oral-B TriZone 500 (D16.513.U).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.