Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B Pulsonic Slim One 2200

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Oral-B Pulsonic Slim One 2200 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 159.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 179.9.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 153.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Pulsonic Slim One 2200

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Oral-B Pulsonic Slim One 2200. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Pulsonic Slim One 2200, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 159.99 (wykryta w dniu: 2023-10-18). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-12) wynosi 179.9. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna Oral-B Pulsonic Slim One 2200

Szczoteczka elektryczna Oral-B Pulsonic Slim One 2200 to soniczne urządzenie o zasilaniu akumulatorowym wykonujące ruch pulsacyjny. Dzięki niej można uzyskać bielsze zęby w zaledwie 2 tygodnie, gdyż skutecznie usuwa przebarwienia powierzchniowe. Charakteryzuje się wyjątkowo wąską i superlekką rączką, co czyni ją idealną zarówno do użytku domowego, jak i w podróży. Wydłużona główka drga z częstotliwością ponad 31 000 wibracji na minutę, co gwarantuje delikatne, ale jednocześnie dokładne czyszczenie zębów. Do wyboru są 2 tryby pracy: codzienne czyszczenie i delikatne wybielanie. W zestawie znajduje się biała szczoteczka, 2 końcówki, etui podróżne oraz ładowarka. Oral-B jest marką numer 1 używaną przez dentystów na całym świecie, co świadczy o jej wysokiej jakości i skuteczności. Należy jednak pamiętać o regularnym sprawdzaniu stanu przewodu ładowarki i nie używać uszkodzonego urządzenia. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3. roku życia oraz osób o ograniczonych możliwościach fizycznych i sensorycznych bez nadzoru.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Oral-B Pulsonic Slim One 2200

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Oral-B Pulsonic Slim One 2200 można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna Oral-B Pulsonic Slim One 2200 za kwotę 179.9 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 17.99 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna Oral-B Pulsonic Slim One 2200 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B Pulsonic Slim One 2200, to w serwisie Ceneo znajdziesz 153 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Oral-B Pulsonic Slim One 2200 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny PHILIPS Seria 7000 BHS752/00.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Pulsonic Slim One 2200?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Oral-B Pulsonic Slim One 2200 można było kupić za 159.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-18.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Pulsonic Slim One 2200 aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Oral-B Pulsonic Slim One 2200 wynosi 179.9 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-12.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B Pulsonic Slim One 2200?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Oral-B Pulsonic Slim One 2200 posiada 153 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny REMINGTON Jumbo Curls H5670.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.