Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna ORAL-B Pulsonic Slim 1000

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna ORAL-B Pulsonic Slim 1000 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 107.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 107.99.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 153.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna ORAL-B Pulsonic Slim 1000

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna ORAL-B Pulsonic Slim 1000. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna ORAL-B Pulsonic Slim 1000, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 107.99 (wykryta w dniu: 2024-01-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 107.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna ORAL-B Pulsonic Slim 1000

Szczoteczka elektryczna ORAL-B Pulsonic Slim 1000 to elektryczne szczoteczki soniczne zasilane akumulatorowo, wykonujące ruch pulsacyjny. Dzięki wyjątkowo wąskiej, superlekkiej rączce szczoteczka bardzo dobrze leży w ręce, nadaje się do użytku w domu i w podróży. Wydłużona główka szczoteczki drga dzięki zastosowaniu łagodnej technologii dźwiękowej, wykonując ponad 27 000 wibracji na minutę, co delikatnie usuwa przebarwienia powierzchniowe. Szczoteczka oferuje dwa tryby czyszczenia: codziennego i delikatnego. W zestawie znajduje się soniczna szczoteczka elektryczna w srebrnym kolorze, końcówka do szczoteczki i ładowarka. Oral-B to marka nr 1 używana przez dentystów na całym świecie, a regularne sprawdzanie przewodu zapewnia bezpieczne użytkowanie. Urządzenie nie jest przeznaczone dla dzieci poniżej określonego wieku.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna ORAL-B Pulsonic Slim 1000

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna ORAL-B Pulsonic Slim 1000 może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna ORAL-B Pulsonic Slim 1000 za kwotę 107.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 10.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna ORAL-B Pulsonic Slim 1000 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna ORAL-B Pulsonic Slim 1000, to w serwisie Ceneo znajdziesz 153 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna ORAL-B Pulsonic Slim 1000 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Golarka PHILIPS Series 1000 S1131/41.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna ORAL-B Pulsonic Slim 1000?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna ORAL-B Pulsonic Slim 1000 można było kupić za 107.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-11.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna ORAL-B Pulsonic Slim 1000 aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna ORAL-B Pulsonic Slim 1000 wynosi 107.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna ORAL-B Pulsonic Slim 1000?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna ORAL-B Pulsonic Slim 1000 posiada 153 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Amazfit GTS 2 Mini Zielony.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.