Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 750 CrossAction + etui podróżne

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 750 CrossAction + etui podróżne był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 119.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 179.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1024.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 750 CrossAction + etui podróżne

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 750 CrossAction + etui podróżne. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 750 CrossAction + etui podróżne, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 119.99 (wykryta w dniu: 2023-12-05). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-21) wynosi 179.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 750 CrossAction + etui podróżne

Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 750 CrossAction to urządzenie rotacyjne, akumulatorowe, które wykonuje ruch oscylacyjny, rotacyjny oraz pulsacyjny, zapewniając zdrowsze dziąsła i lepsze efekty mycia zębów niż zwykła szczoteczka manualna dzięki okrągłej główce, która otacza każdy ząb. Posiada wbudowany timer, który pomaga zachować zalecany przez dentystów czas mycia zębów wynoszący 2 minuty. Nowoczesna bateria zapewnia do dwóch tygodni pracy po jednym ładowaniu, co czyni ją idealnym urządzeniem podróżnym, a dołączone etui podróżne jeszcze bardziej ułatwia zabranie jej w podróż. Wymienne końcówki zostały zaprojektowane we współpracy z dentystami i mają na celu zapewnić optymalne efekty czyszczenia. Szczoteczka Oral-B PRO 750 jest najczęściej polecana przez dentystów na całym świecie, co potwierdzają badania z 2014 roku.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 750 CrossAction + etui podróżne

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 750 CrossAction + etui podróżne można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 750 CrossAction + etui podróżne za kwotę 179.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 18.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 750 CrossAction + etui podróżne Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 750 CrossAction + etui podróżne, to w serwisie Ceneo znajdziesz 1024 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 750 CrossAction + etui podróżne w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare ProtectiveClean Seria 5100 HX6859/29.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 750 CrossAction + etui podróżne?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 750 CrossAction + etui podróżne można było kupić za 119.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-05.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 750 CrossAction + etui podróżne aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 750 CrossAction + etui podróżne wynosi 179.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 750 CrossAction + etui podróżne?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 750 CrossAction + etui podróżne posiada 1024 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3700 BLUE.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.