Historia ceny i opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3900 Black&Pink

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3900 Black&Pink był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 334.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 27.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3.02.2024.

Cena Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3900 Black&Pink

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3900 Black&Pink. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3900 Black&Pink, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2023-12-02). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-03) wynosi 334.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3900 Black&Pink

Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3900 Black&Pink to innowacyjne urządzenie, które zapewnia bielsze zęby i zdrowsze dziąsła już po pierwszym użyciu. Dzięki zasilaniu akumulatorowemu i unikalnym ruchom oscylacyjno-rotacyjnym, usuwa 100% więcej płytki bakteryjnej i czyści przestrzenie międzyzębowe 2x lepiej niż zwykłe szczoteczki manualne. Główka zaprojektowana z dentystami, otacza każdy ząb, docierając do trudno dostępnych miejsc. Czujnik siły nacisku chroni dziąsła przed nadmiernym naciskiem, a 3 tryby pracy pozwalają dostosować działanie szczoteczki do indywidualnych potrzeb. Praktyczne i efektywne narzędzie do codziennej higieny jamy ustnej.

Gdzie kupić Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3900 Black&Pink

Według naszych danych Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3900 Black&Pink można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3900 Black&Pink za kwotę 334.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 33.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3900 Black&Pink Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3900 Black&Pink, to w serwisie Ceneo znajdziesz 27 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3900 Black&Pink w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Eldom Twist OB20B.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3900 Black&Pink?

Najtaniej Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3900 Black&Pink można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-02.

🏷️ Jaka jest cena Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3900 Black&Pink aktualnie?

Aktualna cena Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3900 Black&Pink wynosi 334.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-03.

🗣️️ Jakie są opinie o Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3900 Black&Pink?

Według serwisu Ceneo, Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 3 3900 Black&Pink posiada 27 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Gorenje SVC216FMLW.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.